КУРСИ ВИВЧЕННЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ
ДЛЯ ДОРОСЛИХ І ДІТЕЙ!

Запис на безкоштовний пробний урок

ПРО НАС

Націленість на ефективний результат ми гармонійно поєднуємо з дружною затишною атмосферою всередині нашої школи іноземних мов.
Наші старання не залишилися непоміченими - адже уже багато років Центр іноземних мов "Ефект" визнають одним з кращих серед курсів іноземних мов Києва.
Але найголовніша гордість школи, це наші задоволені студенти! Щороку понад 70% наших нових слухачів приходять за рекомендаціями своїх близьких, друзів і знайомих, стаючи новою частиною великої дружної родини "Ефект". Також у нас пройшли мовну підготовку співробітники багатьох українських і закордонних компаній.
Ми дуже цінуємо довіру наших студентів і робимо все, щоб виправдати її!

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАШ ЦЕНТР ІНОЗЕМНИХ МОВ?

Ми вчимо вірити у власні сили! Ми робимо навчання неймовірно захоплюючим!

8 мов

Наша головна мета - якісне і ефективне навчання англійської, німецької, французької, іспанської, польської, китайської мов, а також російської та української як іноземної.

Величезний досвід

Більше 12 років досвіду, команда висококваліфікованих фахівців - запорука нашого сьогоднішнього успіху. Кожен новий урок дозволяє подолати мовний бар'єр, вчить сприймати мову на слух і вільно висловлювати власні думки в бесіді.

Кращий викладацький склад

Наші викладачі мають вищу лінгвістичну освіту, бездоганно володіють комунікативною методикою, постійні учасники міжнародних семінарів, тренінгів, знаходять підхід до будь-якого студента, допомагають в будь-якій ситуації, є і експертом, і співрозмовником.

Перспективні програми і методики

Прозора система навчання за рівнями, грамотне поєднання традиційної та комунікативної методик з гарантією результату, інноваційний формат викладання.

Оригінальні заняття

Забудьте про нудні заняття, спілкування іноземною мовою з першого уроку, навчання орієнтоване на результат!

Міні-групи від 4 до 8 осіб

Індивідуальний підхід до кожного студента, моніторинг прогресу всіх учасників навчання.

Найефективніші навчальні матеріали

Програма навчання на базі провідних міжнародних видавництв, цікавих фільмів, ігор, власних розробок і, звичайно, живого спілкування.

Зручний формат

Можливість займатися в групах, індивідуально, підготовка до міжнародних іспитів, заняття по Skype, найбільш зручний розклад, заняття на нашій або Вашій території.

НАШІ ОСОБЛИВОСТІ

Помісячна оплата

Постійна гарантія контролю якості. Ми намагаємося безперервно вдосконалюватися і готові доводити Вам це знову і знову!!!

Заняття по SKYPE

Відмінна ідея для зайнятих людей. Проходження матеріалу в зручному для Вас темпі, орієнтир на Ваші здібності і цілі вивчення мови.

Неформальні розмовні клуби. Connecting Minds and Developing Language through Discussions

Найактуальніші теми для обговорення, екскурсії, кіно-клуби, тематичні вечірки, рольові ігри - все це в невимушеній обстановці за чашкою кави. Розмовні клуби проходять щосуботи, стежте за анонсами в нашій групі Viber.

ЯКІ ІНОЗЕМНІ МОВИ МОЖНА ВИВЧИТИ В НАШОМУ ЦЕНТРІ?

АНГЛІЙСЬКА

Детальніше

Курси англійської мови “Ефект” пропонують Вам різні варіанти форм навчання. Це можуть бути корпоративні заняття, група або індивідуальні уроки (виїзд викладача до клієнта також можливий). Групи формуються з урахуванням вікових категорій, а також рівня володіння мовою, якщо він є. Таким чином Ви будете в компанії однолітків і абсолютно не відчуєте дискомфорту у відставанні або випередженні групи за знаннями. Саме тому нам необхідно з Вами познайомиться, протестувати Вас в граматиці і лексиці, почути Ваш темп мовлення. На сайті існує електронний варіант тесту, але зустріч з нами і усне тестування для Вас неминуче. Після цього Вас буде запрошено на перше безкоштовне заняття, де Ви побачите свою майбутню групу, приймете участь в ході уроку, поспілкуєтеся з викладачем. На наступне заняття Вам слід заплатити за відвідування занять і вільно користуватися всіма ресурсами нашого Центру іноземних мов (про це читайте далі). Час занять може бути ранковий, денний або вечірній. Все залежить від Ваших побажань.

Тривалість заняття визначається кількістю людей в групі. Курси англійської мови для Вашої зручності створили групи з обмеженим числом людей в кожній. Міні-група, що складається з 2-3 осіб, займається годину, тоді як повна група (максимальне число людей в групі не перевищує 8 чоловік) займається дві години і п'ятнадцять хвилин. Такий розподіл часу дуже зручний як для клієнтів, так і викладачів, оскільки в повній групі потрібно затратити більше часу для роботи з кожним клієнтом. Така система доводить свою ефективність вже не перший рік.

Дні тижня Ви обираєте зручні для Вас, як правило, це 2 рази на тиждень. Якщо хочете курс відвідувати частіше і працювати інтенсивніше, це реально організувати. Також Ви отримуєте абсолютно безкоштовні суботні заняття: півтори години розмовний клуб (дебати, круглі столи, перегляд короткометражок та їх обговорення) та клуб граматики. По суботах викладачі змінюються, що, безсумнівно, є позитивним моментом. Ви не побачите звичне заняття: методика, підхід, креатив - все буде незвично і цікаво. Ви познайомитеся з людьми з інших груп і рівнів, обміняєтеся враженнями, заведете нових друзів.

Записавшись на наші курси англійської мови, Ви не будете нудьгувати. Чотири місяці, в які входять 32 заняття, триває один рівень, і робота, як Ви розумієте, повинна бути двостороння, двонаправлена. Викладачі у нас найкращі, про це навіть згадувати не варто. Але навіть при унікальному підході та методиці результат не буде досягнутий без Вашого старання. Вам буде задаватися домашнє завдання на закріплення пройденого матеріалу. Процедура перевірки цього завдання наступна: його Ви виконуєте в письмовому вигляді та здаєте викладачеві. До або після наступного заняття Ви отримуєте перевірену роботу і задаєте запитання, якщо такі виникли. Домашнє завдання не перевіряється на занятті. Час занять дуже цінний, адже має комунікативну спрямованість. Ви будете вчитися говорити й слухати, поглинаючи нові граматичні конструкції та лексичні вирази.

Небагато слів про оплату навчання. Ціни на навчання лояльні. Ви можете заплатити за весь курс одним платежем і миттєво отримати знижку в 5% від вартості занять. Є варіант оплати помісячно, в такому випадку Ви будете платити за кожні 8 занять. Якщо Ви запрошуєте на заняття в наш Центр людей, за кожного клієнта, якого Ви приведете з собою, Ви отримуєте знижку в 5%. Таким чином, якщо за Вашою рекомендацією до нас запишуться 20 осіб, Ви будете безкоштовно навчатися.

Курси англійської мови - це колектив, який намагається зробити для Вас все, щоб полегшити труднощі навчання у нас. В нашому офісі іноземних мов Ви можете користуватися безкоштовною аудіо-, відео- і бібліотекою, які постійно оновлюються. Ми створили групи в соціальних мережах. Ви нас можете знайти вконтакте і на фейсбуці, додаватися в користувачі й використовувати всі електронні ресурси для власного розвитку, ставити запитання, які Вас цікавлять, брати участь в обговореннях. Це так зручно, сидячи вдома чи на роботі, мати можливість скористатися вільною хвилинкою для поліпшення мови. Це унікальна можливість, адже наші сторінки в інтернеті забезпечені навчальним та ілюстративним матеріалом, презентаціями, відеоуроками, фільмами, аудіозаписами.

Навчання у нас принесе Вам масу вражень та емоцій. В кінці курсу Ви в обов'язковому порядку напишете фінальний тест, який дасть Вам можливість зрозуміти, яких все-таки успіхів Ви досягли за такий незначний проміжок часу. Ми видаємо сертифікат, де відзначається Ваш рівень володіння мовою за чотирма видами мовленнєвої діяльності: читання, письмо, говоріння та аудіювання.

Але не можна виключно зациклюватися на навчанні. Потрібно ще вміти відпочивати. Ми про це теж подбали. Новорічні свята ми зустрічаємо з Вами й Вашими найкращими друзями і родичами. Ми традиційно влаштовуємо Новорічне свято для всіх учнів у нашому Центрі іноземних мов, готуємо конкурси, постановки та розіграші. Солодкий стіл і купа подарунків - справжня винагорода за виконану працю для дітей, нові акції та знижки - справжня мотивація для дорослих.

Влітку ми також з Вами не розлучаємося. Ми пропонуємо можливість поїздки за кордон до Німеччини та Англії. Для патріотів ми організовуємо мовну атмосферу на півдні Україні.

Наша команда чекає на Вас.

НІМЕЦЬКА

Детальніше

Володіння німецькою мовою сьогодні є великим плюсом в кар'єрному зростанні будь-якої ділової людини. Курси німецької мови готують Вас не тільки до розмови з іноземцями, бізнес курсу, але також до складання міжнародних іспитів, вимоги до яких є доволі суворі. Ми пишаємося своїми студентами, які домагаються того, заради чого приєдналися до нас. Індивідуальні заняття допоможуть сконцентрувати увагу викладача на те, що Вам дійсно необхідно, підібрати необхідний підхід, розробити план Вашої спільної роботи, щоб в максимально короткі терміни Ви набули навичок у всіх сферах комунікативної діяльності. У групових формах навчання також існують свої переваги. У колективі Ви можете скласти діалог, влаштувати дискусію, вислухати різні точки зору з приводу поставленої проблематики і зробити відповідні висновки. Це неодмінно сприятиме розвитку навичок ведення переговорів із зарубіжними партнерами, а також приходити до консенсусу в певних ситуаціях. Корпоративне навчання - ще один варіант, який ми пропонуємо для наших клієнтів. У колективі колег освіта стає конкурентною, додає дух суперництва та надає стимул і мотивацію для Вашого успіху.

Курси німецької мови прагнуть створити для Вас необхідні умови. Час та дні заняття ми пропонуємо вибрати Вам ще під час тестування. Коли група сформована, адміністратор телефонує Вам і запрошує відвідати перше заняття. Не дивуйтеся, коли після уроку Вас запитають про враження від групи, викладача та заняття в цілому. Це робиться для аналізу нашої роботи і поліпшення продуктивності нашої з Вами спільної праці в майбутньому. Після оплати, яку можна здійснити як у нас в офісі, так і в банку, Ви отримуєте доступ до всіх додаткових матеріалів і ресурсів нашого Центру іноземних мов. Художню літературу, фільми, аудіозаписи ми Вам можемо запропонувати з полиці нашої бібліотеки. На сайті нашого центру “Ефект” Ви зможете переглянути проекти та презентації з граматики, побачити відгуки наших слухачів, фотографії клієнтів. Приєднуючись до нас в соціальних мережах, на фейсбуці, до нашої групи вконтакті, Ви маєте можливість переглядати відео-уроки відомих іноземних викладачів, відібрані нами, спілкуватися з новими друзями й ділитися враженнями про курс.

Курси німецької мови прагнуть поліпшити Ваш рівень ще і в англійській мові. Яким чином? Все дуже просто. Щосуботи всі клієнти, які бажають провести початок вихідних з користю, можуть відвідати наші клуби: розмовний та граматичний. Кожен триває по півтори години, що більше ніж достатньо для повноцінного розвитку навичок спілкування. Кожне заняття для Вас буде новинкою, оскільки викладачі клубів змінюються, готують щось дивовижне і нестандартне. Тому наші Курси іноземних мов створені саме для Вас. Шукаєте якусь пастку? Ми згодні, що це виглядає підозріло. Ви платите тільки за 32 заняття з німецької мови, а натомість отримуєте цілий букет додаткових послуг. Просто Ви це заслужили. Ми цінуємо Ваше бажання поліпшити своє життя за допомогою саморозвитку, ми пишаємося Вашим прагненням дійти до кінця. Ми надзвичайно раді, що Ви вибрали саме нас.

ФРАНЦУЗЬКА

Детальніше

Кожна людина, яка вирішила вивчати іноземну мову, намагається знайти центр, який забезпечує якісну освіту. Курси французької мови «Ефект» можна сміливо назвати найкращими в Києві. Ми піклуємося про свою репутацію і прагнемо залишатися самими ефективними. Для досягнення продуктивності на заняттях ми подбали про систему формування груп. Ми враховуємо віковий фактор, аби Ви відчували себе вільно і невимушено. Ми також звертаємо увагу на рівень володіння мовою. Якщо у Вас вже є базові знання в мові, Вас не запросять в групу, яка починає вивчення з нуля. Час занять ми намагаємося підібрати зручний для Вас. Тривалість занять може бути різною, це залежить від того, скільки в групі людей. Міні-група, що складається з двох-трьох людей, займається годину; група з восьми чоловік (максимальне число людей в одній групі) займається дві години. Це все робиться для того, щоб ніхто не відчував себе ущемленим, щоб у кожної людини була можливість активно проявити себе на занятті та досягнути поставленої мети - навчитися читати, писати, а головне слухати і говорити інтонаційно красиво та граматично правильно.

Курси французької мови завжди дивують Вас своїми акціями. Ми з задоволенням робимо знижки нашим клієнтам. Сплативши за навчання за чотири місяці (один курс) однією квитанцією, ми вираховуємо 5% від суми оплати. Погодьтеся, непоганий початок. Відвідуючи заняття, отримуючи очевидний результат Ваших і наших старань, не забудьте порекомендувати наші послуги своїм знайомим. Ви отримаєте п'ятивідсоткову знижку за кожну людину, яка записалася до нас за Вашою порадою, незалежно від мови та рівня нового клієнта. Тому не забудьте нам повідомити, якщо саме Вас хтось із наших слухачів зорієнтував звернутися в Центр «Ефект». Ще один сюрприз: суботні заняття. Крім Вашого фіксованого розкладу з французької мови із одним викладачем по буднях, Ви маєте можливість без додаткової плати приєднатися до любителів англійської мови. Щосуботи у нас в Центрі іноземних мов проводяться заняття з граматики та розмовні клуби. Тут Ви зустрінете студентів інших груп, познайомитеся з методиками інших викладачів, переконайтеся в комунікативній спрямованості наших занять.

Курси французької мови - це не тільки користь, а й приємне проведення часу. Це той випадок, коли на заняття йти не просто потрібно, а дійсно хочеться. Атмосфера взаємодопомоги на уроці, дружний колектив, все сприятливо впливає на зміну Вашого внутрішнього стану. Ви не помічаєте, як з посмішкою дивитеся на викладача і одногрупників, проте явно відчуваєте прогрес у вивченні мови. Ми це теж бачимо і посміхаємося Вам у відповідь. Ми намагаємося розвивати себе заради Вас: відвідуємо семінари видатних зарубіжних педагогів, переймаємо досвід закордонних колег, вдосконалюємо методи роботи, підшуковуємо цікавий та інформативний матеріал. Робота на результат - це наш головний принцип. Вже після першого заняття Ви зможете перерахувати багато переваг нашої системи. Але інші приємні сюрпризи Вас чекають в ході нашої спільної роботи. Чекаємо на Вас!

ІСПАНСЬКА

Детальніше

Пропонуємо Вам детальну інформацію про наші послуги. Курси іспанської мови передбачають не тільки групову роботу, але також індивідуальні заняття та корпоративне навчання. Кількість студентів у групі не перевищує восьми осіб. Міні-група складається з трьох-чотирьох чоловік. Для Вашої і нашої зручності ми створили часові обмеження у тривалості занять в залежності від обсягу групи. Мінімальний час уроку - година, максимальна - дві години. Це зроблено для того, щоб кожному студенту приділити достатньо часу, щоб у Вас була можливість практикуватися в мовленні. Заняття проходять інтенсивно. Уже на початковому рівні Ви зможете говорити на певні теми, підтримувати бесіду. На заняттях ми приділяємо велику увагу говорінню. Ви будете демонструвати нову вивчену лексику і граматику, але не обійдеться і без аудіювання, читання. Для цього ми додатково створили аудіо-, відео- й бібліотеку. Ви можете брати книги та записи додому, слухати, читати і підвищувати свій рівень самостійно. Для індивідуальної роботи на Вас ще звалиться домашнє завдання, яке Ви будете приносити в письмовому вигляді на перевірку вчителю.

Курси іспанської мови «Ефект» забезпечать Вам роботу. Говорити Вас змусять про все. Вам можуть запропонувати сходити в будинок кіно на перегляд фільмів або подивитися короткометражку на занятті (іспанською мовою звісно), які Ви разом з викладачем будете обговорювати. Незалежно від того, яку форму вивчення Ви обрали, у Вас є бонус. Ви абсолютно безкоштовно можете підтягувати свої знання в англійській мови. Кожної суботи ми запрошуємо всіх слухачів нашого центру іноземних мов на розмовні клуби та семінари з граматики. Для цього лише варто попередити адміністратора або свого викладача про Ваше бажання відвідувати суботники і Вас включать до списку. Викладачі чергуються, показуючи Вам свої методики роботи, кожне заняття унікальне і неповторне, бо Ваші ідеї та думки роблять їх такими. Ніхто не знає, куди може привести дискусія, які висновки Ви зробите в ході обговорення. Але одне Ви будете знати точно, прийшли Ви не дарма. Це просто подарунок, але дуже корисний, і ми Вам наполегливо рекомендуємо використовувати цю можливість. Одним пострілом двох зайців.

Курси іспанської мови роблять Вам подарунки завжди. Поговоримо про знижки. По-перше, оплата за чотири місяці одним платежем дарує Вам знижку в 5% від вартості занять автоматично - можете заощадити на порожньому місці. Але існує ще одна деталь, заради якої варто постаратися. Якщо у Вас є знайомі, які бажають вивчати англійську, німецьку, іспанську чи французьку, агітуйте приєднуватися до нас. За кожного нового клієнта, який почав навчання в нашому центрі завдяки Вашим зусиллям, Ви отримуєте 5% знижку. Так що беріть під руку кращу подругу або друга і вдосконалюйте навички спілкування іноземними мовами. Адже друзів часто об'єднують спільні цілі, інтереси та погляди на життя. Може, навпаки, саме на наших заняттях Ви знайдете хороших друзів, зустрінете свою другу половинку, таке трапляється. Не пропустіть свій шанс.

ПОЛЬСЬКА

Детальніше

Цей розділ перебуває на стадії розробки

КИТАЙСЬКА

Детальніше

Цей розділ перебуває на стадії розробки

*Також є спеціальні курси вивчення російської та української мови для іноземців

РОЗКЛАД ГРУП

У нашому Центрі завжди можна підібрати оптимальну за віком і рівнем групу. Постійно відкриваються нові групи.

Ви самостійно обираєте зручні для себе дні занять відповідно до Вашого вільного часу.

Ми проводимо набір в ранкові, денні і вечірні групи, а також Ви можете займатися у вихідні.

У вас є можливість:

займатися за зручним графіком - в групі, міні-групі або індивідуально
займатися на нашій території, у Вас вдома, на роботі, по Skype
відпрацювати пропущений урок
Привалість занять - від 60 хвилин.

Щосуботи тематичний розмовний клуб по 1.5 години..

Зателефонуйте і залиште нам заявку!

ВАРТІСТЬ КУРСІВ:

ГРУПОВІ ЗАНЯТТЯКОРПОРАТИВНЕ НАВЧАННЯІНДИВІДУАЛЬНІ ЗАНЯТТЯПІДГОТОВКА ДО ІСПИТІВ
ДОРОСЛІ
1000 грн
в місяць
2 рази на тиждень по 90 хв -50% на 1 міс. при сплаті за весь семестр
ДІТИ (1-4 класи)
650 грн
в місяць
2 рази на тиждень по 60 хв -50% на 1 міс. при сплаті за весь семестр
ДІТИ (5-11 класи)
800 грн
в місяць
2 рази на тиждень по 90 хв -50% на 1 міс. при сплаті за весь семестр
ПІДГОТОВКА ДО ЗНО
800 грн
в місяць
2 рази на тиждень по 90 хв -50% на 1 міс. при сплаті за весь семестр
ГРУПА (від 3 чол.)
от 350 грн
заняття
  • 2 рази на тиждень по 90 хв
  • 3 рази на тиждень 60 хв
*Кількість занять на тиждень і їх тривалість може змінюватися
ІНДИВІДУАЛЬНО
от 250 грн
заняття
  • 2 рази на тиждень по 90 хв
  • 3 рази на тиждень по 60 хв
*Кількість занять на тиждень і їх тривалість може змінюватися
ІНДИВІДУАЛЬНО
от 220 грн
заняття
  • 2 рази на тиждень по 90 хв
  • 3 рази на тиждень по 60 хв
*Кількість занять на тиждень і їх тривалість може змінюватися
УДВОХ
от 300 грн
заняття
  • 2 рази на тиждень по 90 хв
  • 3 рази на тиждень по 60 хв
*Кількість занять на тиждень і їх тривалість може змінюватися

Розділ у розробці...

 

ЗНИЖКИ та АКЦІЇЇ

Курси іноземних мов "Ефект" пропонують Вам пройти безкоштовне тестування для визначення рівня володіння мовою та відвідати перше заняття. Приходьте, щоб особисто оцінити всі переваги навчання в нашому Центрі!

Не май сто рублів, а май сто друзів! Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на вивчення будь-якої іноземної мови.

Сплати за повний курс і отримай знижку 10%.

Вивчай другу мову зі знижкою 10%.

Займайтеся всією сім'єю зі знижкою 10%.

ЗАПИСАТИСЬ

КРАЩИЙ ПОДАРУНОК – ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ

КОНТАКТИ

ВІДДІЛЕННЯ НА ГОЛОСІЄВО:

вул. Стельмаха, 9, СШ №36, 2-поверх (5 хв. від ст. м. Голосіївська)

 (096) 448-48-65

 

ВІДДІЛЕННЯ НА ЛІСОВОМУ МАСИВІ:

вул. Академіка Курчатова, 18/2, СШ №212, 2-й поверх (5 хв. від ст. м. Лісова)

 (095) 857-34-34

 (097) 125-75-30

 

ВАМ ПЕРЕДЗВОНИТИ?


Відділення на ГолосієвоВідділення на Лісовому масиві

Курси іноземних мов "Ефект" гарантують Вам високий рівень навчання і досконале володіння англійською, німецькою, іспанською та французькою мовами, а також російською і українською для іноземців. Адже групи формуються з урахуванням вікових категорій і рівня знань кожного слухача, який визначається за допомогою безкоштовного тестування. Кількість слухачів в одній групі не перевищує 8 осіб, що дозволяє викладачу знаходити індивідуальний підхід до кожного. На заняттях використовуються сучасні методики викладання, проводяться розмовні і граматичні клуби, а також безкоштовні консультації.

Читати повністю...

Успіх і кар'єрний ріст починаються з розвитку особистості. Запис на курси іноземних мов - це одна з цілей, яку переслідує не одна людина, що вирішує змінити себе на краще. Ми не будемо переконувати Вас у тому, що наш Центр іноземних мов ”Ефект” переверне Ваше уявлення про життя і поверне її в інше русло. Ми робимо свою роботу і тільки завдяки Вам знаємо, до чого прагнути, адже ми теж розвиваємося. Не раз ми запитуємо клієнтів, як знання, які наші курси іноземних мов передають на заняттях, допомагають в житті. Відповіді різні, але завжди позитивні. Все це ми робимо для того, щоб вдосконалити систему подачі матеріалу та роботу з Вами. Ваш успіх - це наш успіх. Ми займаємося спільною справою, у нас із Вами спільна мета. Ми працюємо з Вами, ми рухаємося вперед з Вами. Спільну справу, наше співробітництво, ми починаємо з того моменту, коли бачимо Вас на порозі нашого офісу або з першим телефонним дзвінком. Нам важливо зрозуміти, для чого Вам необхідна мова, яку мету Ви переслідуєте.

Ви як особистість нас теж цікавите. Адже у кожного з нас свої задатки, свій індивідуальний образ мислення. Дізнавшись Вас краще, ми починаємо будувати заняття, враховуючи різні якості сприйняття матеріалу. Так інформація засвоюється швидше і якісніше.
Не потрібно поспішати, вибираючи курси іноземних мов. Київ, безсумнівно, пропонує безліч різних варіантів, але необхідно зважити всі за і проти. Не існує в світі ідеальної людини, як і ідеальної техніки. Ми всі усвідомлюємо, що нема межі досконалості. Ознайомтеся з усіма правилами Центру, складіть список питань до адміністратора. Ми будемо раді зустрічі з Вами, із задоволенням відповімо на Ваші запитання і розповімо про все, що Вас зацікавить.

У чому полягає ефективність наших занять? Компонентів багато. Ми не прагнемо бути унікальними і неповторними, ми такими вже є. Наше завдання - зробити так, щоб Ви себе відчули частиною колективу. Адже вивчення мови в групі - це командна гра. У вас є досвід, який Ви передаєте колегам-одногрупникам, вони, в свою чергу, намагатимуться ознайомити Вас зі своїми досягненнями. Всі Ви унікальні, але в той же час об'єднані та мотивовані, дивитеся в одному напрямку, що дуже підбадьорює і додає впевненості в правильному виборі.

Всім відомий факт, що людський фактор дуже важливий. Викладачі нашого Центру іноземних мов Вас приємно здивують і порадують. Для Вас працюють молоді та перспективні люди, які володіють сучасними методиками й розуміються на грамотній подачі матеріалу. Індивідуальний підхід до кожного студента, додаткові консультації до або після занять, ми зробимо все, щоб Вам полегшити процедуру вивчення мови.
Викладацький склад обов'язково відвідує семінари іноземних колег, викладачів вузів Великобританії та укладачів автентичних підручників, з якими ми працюємо на заняттях.

Для нас це не просто робота або досвід, для нас це улюблена справа. Вдячна посмішка клієнта - ось та найважливіша складова, заради якої ми працюємо. Це компонент, який дає нам зрозуміти, що ми все робимо правильно. Посміхайтеся частіше!

© 2018 Центр іноземних мов Effect