Англійські курси у Києві. Недорогі та ефективні англійські курси (Київ) (044) 228-59-12

  • Категорія: Блог
  • Опубліковано: Вівторок, 01 вересня 2015, 11:41

Ні для кого не секрет, що за проведену роботу хотілося б отримати винагороду. І це логічно. Тому наш центр надає Вам такий шанс...

Перш за все, звичайно ж, йдеться про знання і уміння, отримані на наших курсах, про  можливість спілкуватися з носіями мови, як в Україні, так і за кордоном, дивитися фільми, слухати музику і читати книги в оригіналі. Крім того, Ви можете отримати офіційний документ, який підтверджуватиме вище вказане. Сертифікат центру іноземних мов "Ефект" видається після закінчення кожного рівня для кожної вікової категорії і після фінального тестування, на якому отримано позитивний рейтинг (у тесті повинно бути мінімум 50 % правильних відповідей).

У сертифікаті вказана кількість максимально можливих і отриманих балів за аудіювання, читання, письмо і розмовні навики, а також  рівень володіння мовою і загальна оцінка згідно з  європейською шкалою ECTS. Адже йдеться саме про європейські мови – німецькі, французькі, іспанські та англійські курси. Київ, та і вся Україна, підписали постанову про введення в нашій країні цього стандарту.

Допускаються до тестування лише ті, хто відвідали мінімум 80% планових занять. Крім того, обов'язковими є відвідування розмовних, граматичних і відеоклубів, круглих столів, дебат та інших інтерактивів. Сертифікат виконується виучуваною мовою і складається із двох сторінок. Його можна пред'являти під час вступу до вузу, влаштуванні на роботу, поїздці за кордон, виїзді на ПМП (постійне місце проживання). А може Вам хотілося б з гордістю зізнатися близьким, друзям, колегам: «Я відвідував англійські курси у Києві і ось мій результат!» Найприємніше, напевно, в тому, що Ви особисто можете гордитися собою, кожного разу переглядаючи цей документ!

Сертифікат видається абсолютно безкоштовно! В разі втрати або неправильному наданні особистих даних (наприклад, неспівпаданні в транслітерації Вашого імені в сертифікаті та закордонному паспорті) ми видаємо Вам повторно сертифікат, але вже за додаткову оплату.
Зразок даного документу Ви можете проглянути нижче.

Останні статті: