Тест на рівень англійської мови. Пройти тест з англійської мови онлайн

  • Категорія: Блог
  • Опубліковано: Вівторок, 01 вересня 2015, 11:42

Пройти тест з англійської мови

У нашому світі, що постійно розвивається зростають вимоги до всього: до підприємств, кампаній, керівників, а також персоналу. Щоб не «пасти задніх», потрібно знати декілька мов, особливо англійську.

Перше, що необхідно зробити людині, яка вирішила записатися на курси іноземних мов, - це пройти тест з англійської мови. Для чого це потрібно? Відповідь дуже проста. Всі ми особистості, у кожного з нас є свої схильності, індивідуальні здібності до того чи іншого виду діяльності. Усі намагаються досягти успіху в певній сфері життя, що абсолютно природньо. І в кожного це виходить в різній мірі добре чи погано. А оскільки ми всі різні, то і мову ми вивчаємо з різною швидкістю та якістю. Комусь подобається розмовляти іноземною мовою, у нього це виходить, він купається в словах, конструкціях, отримує задоволення від того, що вживає фразеологізми і приказки в мовленні, але те, що говорять інші люди (носії мови, наприклад) йому зрозуміти складно, практично неможливо. Начебто, слухаєш, напружуєшся, а межі між словами розрізнити не вдається. Існують й інші випадки, зовсім протилежні, коли людина з легкістю вловлює іноземну мову на слух, без утруднень схоплює ідею повідомлення, а от свою думку з порушеної теми висловити не може. Але ж так хочеться поділитися своїми враженнями, безцінним досвідом, просто розповісти щось цікавеньке, «блиснути» своїми знаннями. Що там вже говорити про письмове мовлення.

А тепер уявіть собі, що ви всі такі «різношерсті» потрапите в одну групу. Ну що, комфортно вам буде разом?

Тепер Ви розумієте, що пройти тестування з англійської мови просто необхідно для того, щоб ідентифікувати Ваші здібності і для того, щоб створити Вам найбільш сприятливі умови для оволодіння мовою в майбутньому. Ми прекрасно розуміємо, що кожен клієнт звертається до нас з різними цілями і запитами. Комусь необхідно навчитися граматично і стилістично правильно оформляти ділові листи й електронну кореспонденцію. Хтось співпрацює з міжнародними організаціями і змушений спілкуватися з іноземцями у відрядженнях і на конференціях, що безперечно вимагає приємного звучання.

Тест на рівень англійської мови

«А що буде, - виникає у Вас запитання, - якщо обидві людини говорять досить швидко, але один для позначення веселого стану знає тільки слово«happy», а інший може цілий синонімічний ряд вибудувати, щоб описати цю емоцію? Або, як бути, якщо перший навіть не здогадується про існування такого страшного слова, як «герундій», а другий знає, що герундій - це не просто слово і вільно використовує його в своїх висловлюваннях? А ще не зрозуміло, як транскрипцію розшифровувати! Що означають рисочки вгорі і внизу, якісь нечитабельні ієрогліфи і символи?» Питання дуже правильні й важливі. Адже це теж свідчить про те, що в одну групу ви потрапити не можете. Ви по різному будете реагувати на поставлені запитання, комусь з вас буде потрібно трохи більше часу, щоб збагнути, обміркувати і видати очікувану відповідь.

Тест на рівень англійської мови можна пройти в офісі Центру іноземних мов «Ефект». Ви познайомитеся з адміністратором, який розповість Вам про всі нюанси навчання у нас і відповість на всі можливі питання, які Вас цікавитимуть: оплата, підручники, розклад і час занять, розмовні і граматичні клуби, аудіо- та бібліотека, знижки і т.д.

Ще Вас зустріне викладач, який надасть Вам необхідні завдання, починаючи з найпростішого і закінчуючи найскладнішим. Нас цікавить, наскільки добре Ви володієте лексикою англійської мови і ми надаємо Вам можливість заповнити пропуски в реченнях, вибравши правильний варіант з трьох перерахованих. Для нас також є істотним, яке уявлення у Вас є про граматику мови. Тут завдання схоже, але Вам потрібно поставити дієслово в необхідну тимчасову форму, не маючи варіантів відповіді. Тестування, як правило, проводиться усно, що дає можливість відразу зосередитися на Ваших уміннях і навичках. Вам можуть задати питання про теорію мови (наприклад, яка різниця між Present Simple і Present Continuous) а також попросити що-небудь розповісти про себе англійською мовою. Після цього у нас вже складається уявлення про Ваш рівень і адміністратор може без сумнівів запросити Вас на перше заняття (яке, до речі, безкоштовне) на певний час, в певну аудиторію, в певну групу і викладача. Ваші побажання щодо розкладу, днів та часу занять завжди враховуються в першу чергу. І звісно, у нас є програми для різних вікових категорій. Якщо Ви студент чи працівник, то зі школярами ми Вас не посадимо.

Якщо Ви знайшли нашу сторінку в Інтернеті, можете сидячи на робочому місці або вдома в затишній атмосфері пройти тест з англійської мови онлайн. Це дуже зручно, оскільки об’єднує і швидкість, і надійність. Якщо Ви звернули увагу, то у Вас є 30 хвилин для того, щоб визначитися з варіантом відповіді. Коли час збіжить, тест закінчиться, і Ваш результат буде пораховано автоматично. Після цього чекайте на наш дзвінок. Ми завжди з Вами зв'яжемося, поспілкуємося, запросимо в офіс і на перше заняття.

Ми завжди раді Вас бачити!

Останні статті: