Швидко вивчити англійську мову за короткий проміжок часу

  • Категорія: Блог
  • Опубліковано: Вівторок, 01 вересня 2015, 11:43

Ви бажаєте швидко вивчити англійську мову, німецьку, французьку, іспанську, українську або російську, але не знаєте, як це зробити? Тоді Вам до нас!

Центр іноземних мов «Ефект» існує вже більше семи років та успішно навчає всіх бажаючих. Для Вас працюватимуть дипломовані, досвідчені викладачі, які зроблять процес вивчення іноземної мови легким та цікавим. Навчання проходить у зручний для Вас час (як вдень, так і ввечері). Ви можете вивчати іноземну мову індивідуально або в групі, кількість чоловік в якій не перевищує 8, що дозволяє викладачеві знайти індивідуальний підхід до кожного. Групи формуються залежно від Ваших знань, рівень яких Ви зможете визначити, прийшовши в наш офіс та пройшовши спеціальне тестування.

Швидке вивчення англійської

Спеціально для Вас по суботах проходять розмовний та граматичний клуби, відвідування яких абсолютно безкоштовне. Навчання проводитися із застосуванням новітніх методик за сучасними підручниками британського та американського видавництва, а робочий зошит Ви отримуєте в подарунок. Також Ви можете користуватися нашою відео-, аудіо- та бібліотекою. Разом з центром іноземних мов «Ефект» Ви дізнаєтесь, що швидке вивчення англійської або будь-якої іншої іноземної мови може бути ще й дуже цікавим. Лише для Вас дружній колектив курсів «Ефект» влаштовує святкування Нового року та багатьох інших свят, де Ви разом зі своїми викладачами зможете продемонструвати не лише знання мови, але і Ваші творчі здібності. Вивчення іноземних мов в нашому центрі ефективне та цікаве як для дітей, так і для дорослих. По закінченню навчання Ви проходите тестування, за допомогою якого Ви наочно переконаєтеся, що прогрес очевидний. Також Вам буде виданий сертифікат, де буде вказаний Ваш новий, поза сумнівом, вищий рівень володіння іноземною мовою. До того ж, Вас приємно здивує та порадує перше абсолютно безкоштовне заняття. Ми чекаємо на Вас в буденні дні з 17.00 до 20.00. Приходьте і самі у всьому переконаєтеся! Почніть використовувати мову ефективно разом із центром іноземних мов «Ефект» !

Останні статті: