Уроки англійської для початківців

  • Категорія: Блог
  • Опубліковано: Вівторок, 01 вересня 2015, 11:50

Уроки англійської для початківців можна знайти, де завгодно: в мережі Інтернет, в школах, університетах, клубах, на курсах і так далі...

Сьогодні практично кожен добре знає, що найбільш популярною мовою абсолютно у всьому світі вважається саме англійська мова. І через це кожен нині прагне вивчити англійську мову. Хтось прагне виїхати за кордон працювати або просто помандрувати. Інший хоче бути підкованим і знати найпопулярнішу мову всього світу на належному рівні, а комусь це необхідно для бізнесу. Причини у всіх, звичайно ж, різні. Однак суть одна - кількість людей, які відмінно володіють англійською мовою, постійно збільшується. Чому? Навіщо всім потрібна англійська мова?

У першу чергу, англійська мова - це мова міжнародної торгівлі, політики, туризму, Інтернету й так далі. Це перша та найголовніша мова світового спілкування. У багатьох країнах англійську мову прийнято сьогодні вважати другою після національної мови. Крім того англійською мовою говорить більше одного мільярда людей. Знаючи англійську мову, людина може абсолютно спокійно подорожувати, не маючи проблем з розумінням мови в якихось інших країнах.

Уроки англійської для початківців на курсах іноземних мов «Ефект» побудовані таким чином, що вже за кілька місяців кожен зможе сміливо дописати в резюме у пункті володіння іноземними мовами англійську.

Звідси випливає друга причина популярності англійської мови – ці знання значно можуть збільшувати зарплату людини на цілих 20 або 30 відсотків, а іноді є обов'язковою вимогою для отримання якоїсь роботи. Знання англійської мови - це сьогодні гідність людини при пошуку роботи, а також помічник для просування по кар'єрних сходах.

І, нарешті, по-третє, англійська мова цілком може стати непоганим хобі. Адже приємно щось прочитати чужою мовою, зрозуміти культуру чужої країни або просто розібратися, про що йде мова в Вашій улюбленій пісні.

Вивчення мови, як багато хто це вже знає, починається саме з вивчення звуків, а потім йдуть прості слова, більш складні, нарешті, складніші, найскладніші і спеціалізовані. Важливу роль у вивченні англійської мови для початківців грає граматика. В англійській мові існує три типи складів, дванадцять часів дійсного, а також десять часів пасивного стану. Також варто сказати, що в англійській мові є двадцять шість літер і сорок чотири звуки, тому абсолютно всі голосні та деякі приголосні означають зовсім різні звуки.

Уроки англійської для початківців також обов'язково повинні складатися  з аудіо прослуховування. Найкраще, звісно, слухати аудіо вісімдесят відсотків всього свого вільного часу, але є інші важливі речі, яким хотілося б і потрібно присвячувати час, тому на наших курсах домашнє завдання є обов’язковим, проте його обсяг невеликий. Новачкам в англійській мові, звичайно ж, потрібно спочатку вивчити алфавіт. Мова йдеться не стільки про букви, як про звуки. Корисним є слухати матеріали, які розраховані на дітей, а вже потім поступово можна буде збільшувати навантаження.

Для вивчення англійської мови також дуже корисно слухати пісні англійською мовою, читати книги і дивитися фільми. Це допоможе Вам максимально швидко зрозуміти англійську мову і вивчити її загалом. Такі матеріали Ви можете взяти на абонементі курсів „Ефект“, який налічує понад 1000 примірників автентичних та адаптованих джерел.

Враховуючи все вище сказане, напевно, кожен прекрасно зрозумів, що вивчати англійську мову просто необхідно в наш час. Без неї тепер нікуди. В будь-якій країні англійська мова може врятувати Вас від проблем. Навіть, наприклад, якщо Ви в Німеччині та не володієте німецькою, то можете легко скористатися англійською, і люди Вас зрозуміють. Тому не зволікайте, до «Ефекту» поспішайте!

Останні статті: