Тест з німецької мови. Безкоштовно пройти тест з німецької мови онлайн на сайті

  • Категорія: Блог
  • Опубліковано: Вівторок, 01 вересня 2015, 11:57

«Ці комп’ютерні ігри! Скільки можна? Вони забирають весь твій вільний час! Краще займися чимось корисним!...»,

– неодноразово доводилося чути багатьом із нас. А як від них відмовитися?! Вони, наче в рекламі: «Спробував раз – їм увесь час!». Ви не повірите, але альтернатива таки існує!

Можемо запропонувати Вам зіграти з нами у незвичайну гру. «Чим вона така незвичайна?», – запитаєте Ви. А відповідь дуже проста – Ви не марнуєте даремно свій час, а використовуєте його з користю для себе!

Як стати одним із учасників? Розкажемо на прикладі німецької версії. Перш за все пройдіть тестування з німецької мови і визначіть, на якому рівні Ви можете розпочати гру. Гра називається «Effect-Srtike». Існує чотири версії гри: англійська, німецька, іспанська і французька. Має підтримку командних та поодиноких ігор. Завдання постає в тому, щоб пройти максимальну кількість рівнів з мінімальними витратами зусиль та часу. Усі версії мають по 6 рівнів, кожен з яких складається з 31 раунда плюс останній 32, він є вирішальним, так як дає дозвіл для проходження до наступного рівня. З кожним днем кількість гравців зростає, що свідчить про популярність даної гри.

Таким чином, кожен гравець обирає команду, з якою буде співпрацювати. Ви проходите реєстрацію і Вас запрошують до першого раунду, щоправда поки що в ролі спостерігача. Обміняйте Ваші бонуси на можливість переходу до другого раунду. І ось Ви вже повноцінний гравець. Вітаємо!

Тест з німецької мови онлайн

Якщо ж Ви відчули, що дана команда не відповідає рівню підготовки і Ви бажаєте спробувати себе в іншій, пройдіть тест з німецької мови онлайн на сайті або зверніться до адміністратора. У випадку, коли Ви не змогли пройти певний раунд з командою, надається можливість самостійного проходження без використання бонусів і звісно за допомогою підказок. Будь-яке питання буде вирішено. За Вами залишається лише ефективна результативна гра з обов’язковим виконанням всіх функцій. Певні комбінації автоматизуються, що полегшує гру на наступних рівнях. Не забудьте про обмеження в часі: 2 год на кожен із етапів.

Залежно від типу карти, завдання можуть бути наступними:
Поодиночна робота – де кожен здійснює ту чи іншу операцію без допомоги інших, так, наприклад, читання інструкції та виділення ключових понять. Прочитані ідеї він презентує всій команді.

Робота в парах – двоє учасників повинні скласти діалог можливих ходів на певному рівні.

Групова робота – задіяні всі гравці для ефективного та швидкого розв’язання найскладніших завдань.

Тест з німецької мови

На кожному із етапів Ви можете використовувати підказки, їх кількість необмежена, так як існує віртуальний друг (викладач), а його присутність – обов’язкова. Дізнатися більш детально про правила гри та прослухати інструкції Ви можете, прийшовши за адресами, вказаними на цьому сайті! Або ж відразу – тест з німецької мови і вперед до першого раунду! До зустрічі в мережі! Але будьте обережними! Ви можете захопитися. Адже:
1)     Відволіктися від гри дуже складно.
2)     Ви забуваєте про проблеми, які з’явилися протягом дня.
3)     Відчуваєте емоційну піднесеність.
4)     Обговорюєте ігрову тематику, навіть, коли не граєте.
5)     Зловживаєте часом.
6)     Не шкодуєте ані трохи сил.
7)     Відбувається повна ідентифікація з героєм.
8)     Зростає мотивація.
9)     Виникає бажання пройти ще кілька версій.
10)    Підвищення активності.

Ну що? Зацікавилися? Гайда в наші ряди! Стань одним із нас!

Останні статті: