Пройти тестування з французької мови. Безкоштовні тести з французської мови онлайн

  • Категорія: Блог
  • Опубліковано: Вівторок, 01 вересня 2015, 11:59

Пройти тестування з французької мови

Як вивчити іноземну мову швидко, легко і безболісно?! Напевно, кожен із нас ставив таке запитання собі, другу, однокласнику, батькам, а також викладачам...

Але, на жаль, не всі можуть дати правильну відповідь на це риторичне запитання. Тоді ми звертаємося до Інтернету, вводимо, наприклад, французька мова і на екрані висвічуються десятки сайтів з пропозицією пройти тестування з французької мови. Заходимо на перший сайт. Там уся інформація барвисто розписана, Вас будь-де чекають із теплими обіймами, але щось тут не так… Напевно, надпис: зареєструйтеся і отримайте детальнішу інформацію про наші курси. Шукаємо далі. Наступний надпис зазначає: "Вивчення французької мови самостійно без викладача". "Це якраз те, що потрібно мені", – думаєте Ви. Навіщо платити гроші, кудись йти, витрачати свій час на дорогу, якщо можна сісти вдома у затишній атмосфері та насолоджуватися пізнанням нової інформації.

Тести з французької мови онлайн

Заходимо на цей сайт, тут реєстрація не потрібна, звичайно ж, це класний сайт! Навіть є пропозиція пройти тести з французької мови онлайн і дізнатися свій рівень. Вам до душі такі умови і Ви починаєте самостійне навчання, читаєте інструкції до вправ, успішно освоюєте нову інформацію, робите завдання, час переходити на наступний рівень. Натискаємо на кнопку enter на клавіатурі, але картинка чомусь не оновлюється, замість цього з'являтися надпис: "Відправте смс на цей номер або сплатіть через банк для продовження навчання". "От невдача! " – думаєте про себе Ви.

Хто захоче після цього продовжувати пошуки якісних курсів для навчання іноземній мови? Тільки найстійкіші, які задалися метою дійти до переможного фінішу, обов'язково знайдуть вихід із ситуації, що склалася. Все-таки наважуєтеся піти на курси. Заходите на сайт курсів іноземних мов з привабливою назвою «Ефект». Не вірите своїм очам: можна прочитати інформацію про викладачів, користуватися безкоштовними ресурсами, електронною бібліотекою, подивитися ціни на усі послуги, відвідати новорічний захід і взяти в ньому безпосередню участь.

Дивимося далі: можна пройти тест з французької мови онлайн, так само з німецької, англійської та іспанської. Набираємо номер, на іншому кінці телефону чуємо дуже приємний голос адміністратора одного з відділень, який відповідає на усі Ваші запитання. Ви домовляєтеся про зустріч, підбираєте зручний для Вас час. Нарешті цей день настав, заходите в кабінет, де на Вас вже очікує викладач. Вам вручають тест з французької мови. Викладач, який надалі з Вами працюватиме повинен визначити не лише Ваші знання із граматики, але і читання, вимову й уміння розмовляти. Після успішного проходження тесту і спілкування з викладачем Ви можете оцінити його роботу з людьми, тобто у Вас є можливість відвідати пробне заняття, яке обійдеться Вам в нуль гривень і нуль копійок. Нарешті Ваші пошуки увінчалися успіхом.

Є чудове прислів'я французькою мовою: "On ne fait pas d'omelette sans casser les œufs", що означає: "Не зробиш яєчні, не розбивши яйця". Тільки за допомогою спроб і помилок можна знайти саме те, що Вам підходить.

Останні статті: