Як вивчити німецьку мову за короткий час ?

  • Категорія: Блог
  • Опубліковано: Вівторок, 01 вересня 2015, 12:06

“Хочу вивчити німецьку!” Якщо Ви поставили перед собою цю ціль і задали її в Google, то автоматично потрапили в наш Центр іноземних мов...

Що визвало Ваше бажання вивчати німецьку мову? Мотивації можуть бути різноманітними і більшість певною мірою аргументовані. Так, наприклад, молодь прагне продовжити навчання в одній із німецькомовних країн, службовців «змушують» постійні відрядження, для когось це хоббі, бажання розширити свій кругозір, читати літературу в оригіналі, слухати улюблених виконавців з розумінням почутого. І найпоширенішим стимулом є подорожі.
Якою би не була Ваша причина, головне, що є бажання і час. Часто проблематичним є саме останній пункт. Щоб уникнути цього, ми пропонуємо Вам навчатися влітку. Нашими викладачами було написано програму на літній інтенсивний курс з урахуванням вікової категорії та рівня володіння мовою. Він передбачає покращення вже отриманих знань або ж здобуття нових (для елементарного рівня). Його тривалість становить 1,5 місяця. Загалом Вам пропонується відвідати 12 занять (по 2,5 астрономічні години кожне). Кількість студентів у групі не перевищує восьми. Завдяки продуманій системі, навчання буде проходити цікаво, швидко та ефективно. “Як вивчити німецьку мову ?” При відповіді на це запитання варто зауважити. що вивчення будь-якої іноземної мови – це не лише граматика, лексичні одиниці, правила фонетики, а також ознайомлення із культурою країни, мова якої вивчається. Тому на наших заняттях ми також звертаємо увагу на соціокультурний та лінгвокраїнознавчий аспекти.
Всі люди різні, відповідно і можливості у кожного свої. Викладачі нашого Центру прагнуть знайти індивідуальний підхід до слухачів. Це дозволяє почуватися на занятті комфортно й із задоволенням досягати бажаного результату. Наші педагоги навчать Вас не перекладати з рідної мови, а відразу мислити. Адже їй характерний впорядкований логічний синтаксис і велика кількість слів, запозичених з латинської або грецької. Крім того, для тих, хто володіє англійською, вивчення німецької буде значно легшим, так як ці дві мови належать до однієї мовної сім’ї і, відповідно, є близькими.

Останні статті: