Відвідувати курси іноземних мов - це отримувати масу задоволення

  • Категорія: Блог
  • Опубліковано: Вівторок, 01 вересня 2015, 12:15
Мова є найважливішим засобом спілкування як національного, так і міжкультурного. Тому наше завдання полягає у вивченні якомога більше мов. Курси іноземних мов "Ефект" допоможуть Вам це зробити...
Знання мов дозволить пізнати нові лінгвістичні культури, відкрити досі невідомий соціокультурний світ, формувати контакт з представниками інших народів, бути конкурентноспроможним на ринку праці.
 
Це лише кілька аспектів, які можуть обгрунтувати нагальну потребу у вивченні іноземних мов. Насправді, кожен мотивує себе сам.
 
В Центрі іноземних мов «Ефект» на Вас чекає мовна атмосфера, повне занурення в англо-, німецько-, іспано-, французькомовну культуру. Наші заняття побудовані таким чином, щоб слухачі не просто вивчали іноземні мови в силу непереборних обставин, які викликані, скажімо, посадою на роботі, а й отримували масу позитивних емоцій, насолоду від навчального процесу, почували себе комфортно і на своєму місці.
 
Контингент наших слухачів настільки різноманітний, що Ви обов’язково зав’яжате нові знайомства – це як мінімум, не виключено, що збільшиться коло Ваших друзів.
 
Заняття проводяться в основному у вечірній, вже вільний від роботи та навчання час. Як стверджують психологи, саме в цю пору у людини виникає нестримне прагнення у комунікації, необхідність розповісти або почути нову історію з життя. Чому б не вбити двох зайців одним пострілом, чому б не поєднати приємне з корисним і зекономити час: опановувати та відвідувати курси іноземних мов, а також задовільнити бажання спілкуватися! 

Останні статті: