Підготовка до ЗНО з англійської мови в Центрі іноземних мов "Ефект"

  • Категорія: Блог
  • Опубліковано: П'ятниця, 12 лютого 2016, 12:22

Літо закінчується і наближається «улюблений» всіма учнями вересень. Особливо на нього чекають одинадцятикласники, адже підготовка до ЗНО з англійської мови актуальна для них найбільше. В кінці навчального року дуже відповідальний момент, який вирішить долю кожного абітурієнта. Чи усвідомлюють це самі учні, чи це скоріше є рішення батьків – не має значення, але всі вирішують покращити свої знання на курсах чи з приватним учителем...
Центр іноземних мов «Ефект» пропонує Вам належну підготовку, ефективний результат та успішне складання ЗНО. Нашими викладачами було розроблено навчальну програму, яка відповідає вимогам Міністерства освіти, молоді та спорту України і включає в себе лексичне та граматичне наповнення, всі види типових завдань (4), з якими повинні справитися учні на тестуванні.
 
Часто неможливо виконати завдання через обмаль часу, тому що учень витрачає відведений час на читання і вдумування в завдання, потім продумує алгоритм, за яким виконує тест. Ну і, звісно ж, другою причиною «провалу» на екзамені є недостатні знання.
 
Викладачі нашого Центру неодноразово були членами комісій різних шкіл в різних областях, тому добре обізнані та зможуть не лише навчити, а також дати декілька корисних порад.
 
Перше заняття є пробним уроком, що дає змогу не тільки учневі, а і його батькам познайомитися з навчальним планом, викладачем та методикою.
 
Заняття проходять:
- в групах
- індивідуально (вартість 1 заняття 150 грн).
Рівні К-сть занять у курсі

К-сть занять на тиждень

Тривалість Вартість одного місяця
Elementary 48 (4 місяці) 3 1 год 550 грн
Pre-intermediate 48 (4 місяці) 3 1 год 550 грн
Intermediate 48 (4 місяці) 3 1 год 550 грн
Upper-intermediate 48 (4 місяці) 3 1 год 550 грн

Останні статті: