Центр іноземних мов "Ефект"

Курси іноземних мов "Ефект" гарантують Вам високий рівень навчання і досконале володіння англійською, німецькою, іспанською та французькою мовами, а також російською і українською для іноземців. Адже групи формуються з урахуванням вікових категорій і рівня знань кожного слухача, який визначається за допомогою безкоштовного тестування.

Кількість слухачів в одній групі не перевищує 8 осіб, що дозволяє викладачу знаходити індивідуальний підхід до кожного. На заняттях використовуються сучасні методики викладання, проводяться розмовні і граматичні клуби, а також безкоштовні консультації.

Успіх і кар'єрний ріст починаються з розвитку особистості. Запис на курси іноземних мов - це одна з цілей, яку переслідує не одна людина, що вирішує змінити себе на краще. Ми не будемо переконувати Вас у тому, що наш Центр іноземних мов ”Ефект” переверне Ваше уявлення про життя і поверне її в інше русло. Ми робимо свою роботу і тільки завдяки Вам знаємо, до чого прагнути, адже ми теж розвиваємося.

Не раз ми запитуємо клієнтів, як знання, які наші курси іноземних мов передають на заняттях, допомагають в житті. Відповіді різні, але завжди позитивні. Все це ми робимо для того, щоб вдосконалити систему подачі матеріалу та роботу з Вами. Ваш успіх - це наш успіх. Ми займаємося спільною справою, у нас із Вами спільна мета. Ми працюємо з Вами, ми рухаємося вперед з Вами.

Спільну справу, наше співробітництво, ми починаємо з того моменту, коли бачимо Вас на порозі нашого офісу або з першим телефонним дзвінком. Нам важливо зрозуміти, для чого Вам необхідна мова, яку мету Ви переслідуєте.

Курси іноземних мов Київ

Ви як особистість нас теж цікавите. Адже у кожного з нас свої задатки, свій індивідуальний образ мислення. Дізнавшись Вас краще, ми починаємо будувати заняття, враховуючи різні якості сприйняття матеріалу. Так інформація засвоюється швидше і якісніше.
Не потрібно поспішати, вибираючи курси іноземних мов. Київ, безсумнівно, пропонує безліч різних варіантів, але необхідно зважити всі за і проти. Не існує в світі ідеальної людини, як і ідеальної техніки. Ми всі усвідомлюємо, що нема межі досконалості. Ознайомтеся з усіма правилами Центру, складіть список питань до адміністратора. Ми будемо раді зустрічі з Вами, із задоволенням відповімо на Ваші запитання і розповімо про все, що Вас зацікавить.
У чому полягає ефективність наших занять? Компонентів багато. Ми не прагнемо бути унікальними і неповторними, ми такими вже є. Наше завдання - зробити так, щоб Ви себе відчули частиною колективу. Адже вивчення мови в групі - це командна гра. У вас є досвід, який Ви передаєте колегам-одногрупникам, вони, в свою чергу, намагатимуться ознайомити Вас зі своїми досягненнями. Всі Ви унікальні, але в той же час об'єднані та мотивовані, дивитеся в одному напрямку, що дуже підбадьорює і додає впевненості в правильному виборі.
Всім відомий факт, що людський фактор дуже важливий. Викладачі нашого Центру іноземних мов Вас приємно здивують і порадують. Для Вас працюють молоді та перспективні люди, які володіють сучасними методиками й розуміються на грамотній подачі матеріалу. Індивідуальний підхід до кожного студента, додаткові консультації до або після занять, ми зробимо все, щоб Вам полегшити процедуру вивчення мови.
Викладацький склад обов'язково відвідує семінари іноземних колег, викладачів вузів Великобританії та укладачів автентичних підручників, з якими ми працюємо на заняттях.
Для нас це не просто робота або досвід, для нас це улюблена справа. Вдячна посмішка клієнта - ось та найважливіша складова, заради якої ми працюємо. Це компонент, який дає нам зрозуміти, що ми все робимо правильно. Посміхайтеся частіше!smiley

 

Перекладач онлайн

с на