Вивчення французької мови

Досить часто люди ставляться до себе скептично, не помічаючи своїх плюсів і перебільшуючи вплив своїх недоліків на оточуючих людей...

Вивчення французької мови допоможе Вам в собі розібратися. Ви знайомі з шармом цієї чарівної мови, красою мелодійного звучання представників «Парижу». Ви відчуєте розкіш і станете чудовими. Забудьте про свої комплекси, їх не існує, це всього лише Ваші домисли.

Всім відомо, що Франція - це столиця моди. Саме тут народилися найвеличніші кутюр'є. Цю країну представляють П'єр Карден, Хлоя, КокоШанель, Ів Сен-Лоран, Луі Віттон, Юбер Живанши, Крістіан Лакруа, Гермес, Жан-Поль Готьє, Крістіан Діор, Еммануель Унгаро та багато інших.

Сюди приїжджають тисячі людей, щоб назавжди зберегти в своїй пам'яті неповторний характер цієї країни. Все закохує в себе, все притягує, все виглядає дуже привабливим. У чому ж загадка? Звідки береться таке захоплення. Так, архітектура цікава, можна довго блукати вулицями і фотографувати незвичайні будівлі. Ейфелева вежа, безперечно, вражає чимось надприродним і обіцяє вічну любов та виконання усіх бажань. Не вистачає тільки знань мови.

Ви перетворитеся на справжню графиню, як тільки почнете вивчення. Французька мова довго вважалася мовою аристократів і знаті. При дворі були просто необхідні знання «франсе». Літературні твори представників російської класики, таких як Лев Толстой, просто переповнені дивними висловлюваннями. А ще більше заманливо звучить те, що Ви вже на перших етапах навчання зможете розпочати читання оригінальних творів французьких авторів. Оноре де Бальзак, П'єр Огюст Бомарше, Жюль Верн, Вольтер, Віктор Гюго, Дені Дідро, Олександр Дюма, Еміль Золя, Альбер Камю, П'єр Корнель, Мольєр, Гі де Мопассан, Франсуа Рабле, Жан Жак Руссо, Жорж Санд, Жан Поль Сартр, Антуан де Серт-Екзюпері, Стендаль, Гюстав Флобер - погодьтеся, є, що почитати. Перегляд улюблених фільмів без перекладу з першокласними акторами, відомими на весь світ теж річ хороша. Французький кінематограф відомий своєю щирістю і легкістю. Приємно буде переглянути фільми з Луї де Фюнесом, Жераром Депардьє, П'єром Рішар, Аленом Делон. А які чудові актриси говорять рідною французькою. Ну як не позаздрити Катрін Деньов, Бріджит Бардо, Маріон Катійяр, Одрі Тоту, Софі Марсо, Ванессі Параді, Ізабель Аджані.

Вивчення французької мови (Київ) буде тримати Вас в формі. Регулярне відвідування наших занять, виконання всіх поставлених перед Вами завдань забезпечить швидкий і помітний результат. Вас огорне неземне задоволення собою, крок за кроком Ви будете приємно дивувати себе і оточуючих. Але суть не в цьому. Головне, не жити в ілюзіях. Існує маса людей, які, на нашу думку, краще за нас або у фізичному плані, або в розумовому. Але вони - це не ми. Ви - це неповторна індивідуальність, пам'ятайте про це. Не потрібно ні на кого рівнятися, живіть своїм життям, приймайте свої рішення, удосконалюйтеся, вчіть мови, звертайтеся за допомогою до професіоналів. Треба тільки мати нестримне бажання та щиру віру у власні сили. У Вас все вийде, ми в цьому впевнені.

Цікаво почитати: як вивчити французьку мову і німецька мова для початківців.

Перекладач онлайн

с на