Навчання французької мови

Що на сьогоднішній день актуально? Звичайно ж навчання. Французька, іспанська, німецька, англійська – всі мови зараз є надзвичайно важливим аспектом для самоосвіти...

Люди звикли думати, що вивчення мов – це важка рутина і непосильна праця, але ми готові довести, що це не так. Це приємне проведення часу, і для багатьох людей це таке саме хобі, як, наприклад, образотворче мистецтво. Повірте, ми Вас забезпечимо творчим поривом.

Всі ми різні, хтось в мовах Малевич, а хтось у Ван Гог. Не існує в світі хоча б двох художників, які зобразили б на полотні один і той самий предмет виключно однаково. Теж саме стосується й мови. Всі люди звикли виявляти свої почуття і думки по-різному. Але одна справа, коли йдеться про рідну мову, і зовсім інша, коли це іноземний світ. Ми подбали про те, щоб влітку Ви повністю поринули в нашу з Вами своєрідну творчість.

Отже, ми усвідомлюємо, що кожен інтерпретує реальність по-своєму. У когось кольорова гамма строката, а дехто скутий і стриманий у кольорі. Тому у нас рівнева освіта. Якщо у Вас вже є навички, ми підберемо Вам відповідну групу.

Навчання французької мови, як і будь-якої іншої, передбачає навчальну програму, розроблену тематику, підібраний матеріал. Наш курс вміщує в себе все. Кожен рівень містить вибірку матеріалів автентичних книг. За один курс Ви познайомитесь з найкращими розробками іноземних видань. Курс дуже насичений, він триває півтора місяця – це 12 занять з частотою два рази на тиждень. Кожен урок – це дві з половиною години спілкування на запропоновану тему. Кожне заняття охоплює необхідний лексичний мінімум, комплекс завдань з граматики, які вплетені в практичне використання.

Інтенсив націлений на те, щоб урізноманітнити Вас у вираженні своїх думок і емоцій. З кожним заняттям Ваша палітра буде ставати яскравою та барвистою. Вам нададуть широкий спектр синонімів, фразеологізмів, ідіом.

Граматику теж цілком можна осягнути. Адже в живописі Ви також самостійно будуєте композиції, відповідно до обраного формату полотна, і дотримуючись правил повітряної та лінійної перспективи, враховуючи закон золотого перерізу. Всюди є свої кліше, які не потрібно завчати, вони запам’ятовуються при постійній практиці.

Навчання (французька мова, англійська, іспанська, німецька) проводиться у вечірній час. Мінімальна кількість людей у групі – 3, але цього вже досить, щоб познайомити один одного зі своєю творчістю.

Раніше нерішучі і невиважені махи пензлем зміняться на сміливі та впевнені мазки. Крок за кроком Ви набудете майстерності, віртуозності та техніки. Ваше мовлення стане насиченим. Ви будете вміло вправлятися з мастихіном.

Якщо Вам раптом не до душі масло, не варто засмучуватися: батик, гуаш, акварель, пастель, акрил, олівець – це не повний перелік того, що Вас обов’язково порадує. Звичайно, ми не будемо зациклюватися лише на одному виді роботи.

Повірте, за такий, здавалося б, короткий термін, Ви набудете необхідного досвіду і станете впевненим користувачем мови. Ви не будете боятися експериментувати. У майбутньому Ви обов’язково поїдете за кордон вражати всіх своєю персональною виставкою.

Рекомендуємо Вам наступні статті: як вивчити німецьку і курси англійської мови.

Перекладач онлайн

с на