Уроки англійської (Київ)

Уроки англійської (Київ) можуть бути різними. На сьогоднішній день збільшується кількість курсів, шкіл по вивченню англійської мови. Мабуть, не просто так...

Англійська мова останнім часом стає все більш і більш популярною. У більшості країн світу саме англійська мова вважається міжнародною, та саме через це люди прагнуть вивчити її. Одні хочуть поїхати на відпочинок за кордон, інші взагалі на постійне місце проживання. Багато хто намагається налагодити бізнес з якимись зарубіжними компаніями, а деяким взагалі хочеться знати не тільки свою рідну мову, але й безліч інших, щоб бути готовим до різних непередбачуваних ситуацій.

На курсах іноземних мов «Ефект» пропонується чимало видів занять. Це може бути загальний курс англійської мови, дитячий курс, діловий курс, туристичний курс, літній інтенсив і так далі. Якщо ж раніше Ви відмінно володіли англійською мовою, але через відсутність постійної практики почали підзабувати її, тоді можна записатися на курс, що складається з одного уроку на тиждень. Йдеться про розмовний та граматичний клуби.

Такі уроки англійської мови (Київ) дозволять Вам підтримувати мовні навички. Крім того на таких зустрічах можна попрактикуватися у знаннях з англійської мови. Вам надається чудова можливість просто поспілкуватися з цікавими людьми, завести нові знайомства, знайти, можливо, навіть нових друзів, партнерів.

Що стосується ділової англійської, то у нас пропонується корпоративне навчання, яке орієнтоване на різні сфери діяльності: журналістика, маркетинг, готельний бізнес, банківська справа, Інтернет-технології тощо. Такі заняття з англійської мови дуже корисні для фахівців, які ведуть ділову переписку, проводять тренінги, семінари, конференції з іноземцями, а також для тих, хто збирається працювати за кордоном з якоїсь певної спеціальності. На наших курсах пропонуються різні рольові ігри, ситуації, приклади, які пов'язані з основними аспектами бізнесу. Ми навчаємо англійському етикету, манерам спілкування, звичкам. Реальна комунікація, жива мова, розуміти і говорити – все це зможе кожен після завершення курсу англійської мови в «Ефект».

У нашій школі «Ефект» співробітники обов'язково допоможуть Вам визначити рівень Ваших знань англійської мови та вибрати оптимальний для Вас варіант навчання за допомогою розмовної практики в поєднанні з безліччю інших методів освоєння англійської мови.

Уроки англійської (Київ) на курсах «Ефект» проводяться в міні-групах до восьми осіб за комунікативним методом навчання. Цей метод навчання вже зміг зарекомендувати себе як один із найефективніших у всій світовій практиці навчання іноземній мові. В цьому методі основна увага приділяється розвитку навичок спілкування. Адже знання англійської мови нам необхідно переважно для усної комунікації. Щоб визначити рівень знань англійської мови, ми пропонуємо спеціальний усний та письмовий тести, розроблені Кембриджської Системою Стандартизації знань англійської мови. Існують такі рівні знання англійської мови: Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate, Advanced і Proficiency.

Сьогодні англійська мова - це одна з найпоширеніших мов у всьому світі. Нею розмовляють не тільки жителі США і Великобританії, Австралії та Нової Зеландії, це також одна з офіційних мов Канади, Ірландії, Ліберії, Мальти, а також ця мова використовується як офіційна мова в Пакистані, Індії, Філіппінах і багатьох інших країнах. В наш час англійська мова - це одна з офіційних мов багатьох міжнародних організацій: НАТО, ООН, ЮНЕСКО. Це також мова бізнесу та науки. Тому її необхідно вивчати і знати на високому рівні!

Перекладач онлайн

с на