Ефективні курси англійської мови в Голосіївському районі

 

“На роботі підвищили Костю. І за що тільки? Ну, розмовляє він англійською, але ж основну роботу я виконую краще? Та й досвіду у мене більше! Де справедливість? Ні, я це так не залишу”...
 
Курси англійської мови (Голосіївський район) або просто Центр іноземних мов «Ефект» можуть стати Вашою ціллю, якщо іноземні мови потрібно вивчити терміново, якісно й ефективно.
 
Радимо зупинити свій вибір саме тут. Приємний голос по телефону, а потім мила посмішка адміністратора – це перше знайомство з нами. Усне тестування, визначення графіку навчання і несподівано Ви вже на пробному занятті. Непомітно та поступово змінюєте причину відвідування курсів іноземних мов – з потреби на бажання.
 
Ось він викладач: молодий, енергійний, сповнений ідей, стоїть, наче на п’ядесталі, змушує Ваш мозок працювати в потрібному напрямі та темпі. Ви й гадки не мали, що це реально! Діалоги, монологи, рольові ігри, перегляд відео, прослуховування аудіо... “Очманіти”! Здавалося, не існує нічого ідеального.
 
Ще не пройшов перший тиждень навчання, а Вас уже запросили відвідати розмовний та граматичний клуби. “Субота, ранок, може краще поспати?.. Ну, піду один раз, хоч подивлюся” - ця фраза лунає лише один раз, але перший і останній. ) Здогадайтеся, чому?!
 
“Невже тридцять два заняття уже пройшли? Хочу ще і ще. О, фінальне тестування! Побачимо, чому навчилися за цих чотири місяці! Так, які завдання: аудіювання - це зрозуміло, читання - легко, письмо - та, будь-ласка, говоріння - без проблем. Результат – позитивний. Ура! Курси англійської Голосіївський район дали свої плоди!
 
Вже і Костя почав хвилюватися, що поруч на очах виростає конкурент. Дзвінок, мене викликає директор... Па-па”!
 

Перекладач онлайн

с на