Курси англійської в нашому повсякденному житті

 

У моєму житті вивчення іноземної мови, а саме англійської, займає дуже важливе місце. Ще з дитинства батьки записали мене на курси англійської, я тоді – зовсім маленька дівчинка – не розуміла, чому у 6 років мене змушують вчити аж дві мови одразу...
 
 
Для мене це було трохи дивно, адже в той час, коли мої однолітки граються на вулиці, я сиджу за книжками і вчу два різних алфавіти. Спочатку мені було надзвичайно важко впоратися з новими словами, новими звучаннями літер, бо фонетично українська та англійська мови відрізняються, але згодом я вже не мала труднощів у навчанні. Мене дуже цікавила популярна музика, а тоді, як відомо, багато пісень виконувалися англійською мовою. Хоча, чому тільки тоді? Навіть зараз ми знаємо про багатьох іноземних виконавців, які зачаровують своїм голосом і піснями англійською мовою. Завдяки знанням іноземної мови кожен може зрозуміти зміст пісні. Для мене зміст є дуже важливим, бо я сама інколи пишу пісні і намагаюсь наповнити їх  певним смислом, завдяки якому можу виразити  власні почуття, переживання. Тому для мене є дуже важливим правильно підібрати слова англійською мовою, дати точне забарвлення кожному реченню. 
 
Англійська мова – це мова минулого, теперішнього і майбутнього. Це мова наших пращурів. Як мені відомо, вона бере початок з готської мови. Для когось, можливо це і не буде стимулом для вивчення англійської мови, але як на мене, то це дуже цікаво порівнювати різні групи мов, вплив кожної мови на певну територію, порівнювати діалекти і дізнаватися про походження різних слів. Готи були кочовим племенем і певний час заселяли територію теперішньої України.
 
Відвідуючи курси англійської мови я дізналась для себе багато нової та цікавої інформації, що на даному етапі допомагає мені при аналізі власних вчинків.
 

Перекладач онлайн

с на