Курси англійської мови (Лісовий масив) - Ваш путівник у майбутнє

Постійно й активно займатися самоосвітою – це те, до чого ще з дитинства привчають батьки своїх дітей, тому треба намагатися підвищувати свій інтелектуальний рівень, вдосконалювати свої професійні навички, брати участь у наукових конференціях та семінарах. Освіта – це той механізм, який допомагає зрозуміти свій власний світ та світ іншого, щоб краще пізнати та зрозуміти потім самого себе...
 
Курси англійської мови (Лісовий масив) допоможуть батькам втілити мрії у своїх дітях. Адже англійська мова – це той путівник у майбутнє, що дає змогу розкрити багато невідомих доріжок, нових культур, традицій, літератури та багато чого іншого. Ця мова допоможе познайомитись з іншим, невідомим досі новим світом. Як говорить народна мудрість « Скількома мовами володієш, стільки разів ти – людина». 
 
Багато наукових розвиваючих для молоді телевізійних програм транслюють англійською мовою. Це дає змогу батькам розвивати здібності своїх дітей, мати змогу сприймати нову, цікаву інформацію іноземною мовою. Також хочеться додати, що, мабуть, кожному хотілося би прочитати праці Шекспіра чи будь-якого іншого письменника, поета чи драматурга в оригіналі.
 
Знання англійської мови ніколи  нікому не завадить. На даний момент навіть люди похилого віку йдуть на курси вивчення іноземних мов, а що тоді говорити про молоде покоління. Як народна мудрість каже: « Вік живи – вік навчайся».
 
Але для того, щоб навчання було дійсно вартим Ваших зусиль, потрібно починати ознайомлення з іноземною мовою як можна раніше, з самого дитинства, адже тоді це дає можливість правильно розвинути мовний апарат дитини, який є дуже важливим у вивченні будь-якої іноземної мови. Взяти для прикладу Мауглі, якому так і не вдалося заговорити людською мовою, тому що з дитинства була виставлена «вовча» фонетика, по-іншому хлопчик артикулювати не зміг.
 
Центр іноземних мов "Ефект" запрошує всіх бажаючих відвідати курси англійської (Деснянський район).
 

Перекладач онлайн

с на