Переваги курсів іноземних мов "Ефект"

 

З кожним днем кількість бажаючих відвідувати курси іноземних мов в Києві зростає. Це викликає за собою відкриття навчальних центрів, курсів та інших шкіл. За Вами залишається лише завдання зробити правильний вибір...
 
Чим Ви керуєтеся першочергово? Мабуть, місцем розташування. З однієї сторони, це зручно, але чи правильно обирати начальний заклад, опираючись лише на адресу?..
 
До найважливіших аспектів належать, на наш погляд, методика, викладацький склад, література.
 
Зважаючи на це, в нашому Центрі пропонується вивчення іноземних мов з усіх сторін. Постійно приділяється увага лексиці, граматиці, фонетиці. Виучуваний матеріал практикується та доводиться до автоматизму шляхом постійної комунікації у різних формах: монолог, діалог, полілог, рольові ігри тощо. Кожного заняття слухачам пропонується лексичний мінімум слів в текстовому та аудіо форматі. Це дає можливість вивчати мову перебуваючи, наприклад, в транспорті. Перегляд короткометражних відеоматеріалів (до 10 хв) залучається на наших уроках, що дає змогу вивчати паралельно з мовою країнознавство, етичні правила, культуру, менталітет виучуваної мови.
 
До нашої команди входять лише висококваліфіковані викладачі з багаторічним досвідом і неодноразовим стажуванням за кордоном. Всі обов’язково мають вищу освіту і диплом про рівень володіння іноземною мовою не нижче рівня С1. Готовність допомогти, посмішка та безкоштовні консультації є невід’ємними складовими навчального процесу.
 
Ми користуємося лише автентичною літературою (першоджерелами), обов’язково останніх видань. Тому що, як відомо, мова змінюється дуже швидко, а ми прагнемо передавати нашим слухачам актуальні знання.
 
Курси іноземних мов будуть радісно вітати Вас на наших лавах. До зустрічі в Центрі «Ефект».)
 

Перекладач онлайн

с на