Курси англійської мови (ціни)

У кожного із нас є мета у житті. Усі хочуть бути успішними і процвітаючими людьми. Відомо, шо для досягнення бажаного результату, необхідно працювати над собою, розвиватися. Світ не стоїть на місці, великі компанії з різних країн будують спільний бізнес, обмінюються досвідом.

Тому і команду вони формують, звертаючи увагу на комунікативні якості майбутніх співробітників, суттєву роль відіграє також володіння іноземними мовами.
Отже, Ви прийняли рішення, буду навчатися, стану одним із них. Тут Ви вже сидите перед комп’ютером і гуглите необхідні слова « курси англійської Київ ціни ». Ви давно вже хотіли вивчити саме цю мову. Буває, купуєш техніку, а інструкцію зрозуміти не можеш. «І пісні улюблених Біттлз тепер буду розуміти. Можливо, навіть підспівувати...», - сидите і думаєте мрійливо. «А головне, на роботі стану кориснішим». І тут Ви знову повертаєтеся на землю, і свій гордий погляд спрямовуєте на монітор. Перед Вами тисячі можливих варіантів. Ви зосереджено проглядаєте те, що Вам пропонують яскраві сторінки Інтернетсайтів, мерехтливі лозунги і красномовні обіцянки досягти успіху за короткий термін. Ви повністю розгублені. Так, вибір великий, як тут не загубитися! Вас охоплює дивне відчуття, коли це здається вабливим, і в той же час відлякуючим. А раптом надії не виправдаються! Запал в очах починає згасати, тепер Ви дивитеся на все скептично. Заходите на один сайт, потім на інший. Усюди Вас щось не влаштовує. «Ну-ну, що ці курси мені запропонують? А тут що? О, ще краще, ну ні, це не для мого гаманця». Згодом підкрадається відчуття розчарування і відчаю.

Курси англійської Київ ціни

І тут Ви випадково натрапляєте на Центр Ефект. «Щось знайоме», - думаєте Ви. «Десь я вже про них чув». Раптом Ви пригадуєте, що хтось із Ваших друзів колись із захопленням розповідав, як він із задоволенням відвідує уроки у цьому центрі: «Я ходжу на курси англійської. Ціни приємні. Приєднуйся! Буде дуже цікаво. Обіцяю, не пожалкуєш». Ви знову вдаєтеся до раціоналізму і починаєте все обгрунтовано зважувати та анлізувати. «А друг, все-таки, хороший, поганого не побажає, йому можна довіряти. Тим паче, на собі вже випробував. І по Європі зараз мандрує. А чому б і ні? Чим я гірше. Потрібно вчитися, а то зовсім від життя відстав». Таке відчуття, що я остання людина на землі, яка, окрім рідної мови, ніякою іншою не володіє.
Ви вже бачите, як сидите у нас на занятті, готовим поглинати всю інформацію. Ви уявили собі симпатичного викладача, затишний кабінет, дружню групу. Навкруги висять мальовничі мапи різних країн, куди Ви обов’язково в майбутньому поїдете. Ви із зацікавленням берете участь в обговореннях, легко та невимушено залучаєтеся до бесіди «нерідною» мовою. І ось Ви самі собі дивуєтеся «Коли я англійською розмовляти почав?!! А це мені подобається!» І Ви наважуєтесь зайти на цей сайт. Ознайомилися з новинами, з пропозиціями, акціями. «Нічого так, начеб-то. Поки що все влаштовує. І від роботи недалеко. Ой, і фотографії клієнтів тут розміщені. Виглядають щасливими». Далі Ви натрапляєте необхідний розділ.
Ви зайшли на цю сторінку, Вас цікавить вартість занять. Не раз нам телефонували, і перше, що ми чули, було запитання: « Курси англійської мови ? Ціни скажіть нам, будь ласка». Відповідав приємний голос адміністратора, який залюбки надавав необхідну інформацію, розповідав про методику, викладачів, програми, підручники, інтерактиви...
Один курс триває чотири місяці. Вартість занять розділяється між ними порівну. Але не варто забувати, що в подарунок Ви отримуєте підручник і матеріали, необхідні для домашнього завдання і роботи на занятті. На Вас також чекають безкоштовні розмовні та граматичні клуби на вихідних, а також дебати, круглі столи, зустрічі з носіями мови. Вартість заняття залежить від того, яка мова Вас цікавить: іспанська, французська, німецька чи англійська. Для дітей, зрозуміло,  сума нижча, тут вже незалежно від мови.

Цікаво прочитати: курси англ Київ та курси іноземних мов.

Перекладач онлайн

с на