Курси англ Київ

Кожен випробував на собі уроки вивчення іноземної мови в школі. У кожного з нас залишилися свої враження від цього «експерименту».
«Навіщо?» - задавали ми собі питання. «Навіщо нам потрібна ця англійська (німецька, французька)?

Ми що, без неї жити не зможемо? Навіщо нам ці курси англ (Київ)»

Складно було запам'ятовувати слова, конструкції, іноді справа без сліз не обходилася. Звідки стільки часових форм? «Треба, значить вчи!» - чули ми у відповідь. Сидиш, зубриш, а життя проходить повз тебе. А так хотілося з хлопцями у дворі поганяти!
Ми прагнули веселощів і розваг.

А давайте-но на мить уявімо, що вивчення іноземної мови - це гра, гра в футбол.

Гравці - це студенти, які в поті чола щодня вправляються, тренують м'язи, з кожною секундою набираються досвіду і впевненості в собі. Це - головні люди на полі, адже вони усвідомлюють, що від їхніх дій залежить результат гри. Кожен вибирає собі функцію на полі: сьогодні я - нападаючий, завтра - воротар. Іноді хочеться активно взяти участь у грі, іноді - просто повчитися на маневрах «співробітників». (Головне не сидіти на лаві запасних - так Ви нічого не вивчите!).

Не можна забувати, що футбол - командна гра! Якщо Вам передали пас, значить, на Вас поклали надії, у Вас вірять! Вірять не тільки гравці, але і вболівальники - Ваші рідні та близькі. Вони бачать, що Ви вже багато чого досягли і підтримують Вас. Трибуни застигли в очікуванні, відчувається напружене хвилювання. «Передача на правий фланг, і ...». Глядачі розриваються від криків: «Давай! Ти зможеш! Ми в тебе віримо! Не підведи нас! Адже ми знайшли ці курси англ мови»

Дуже складно опанувати себе, коли на тебе спрямовані погляди стількох людей. Теоретично правила знаєш, але як справа доходить до практики, починається ступор і тебе переповнює паніка. Виростає бар'єр, виникають перешкоди, в голові плутанина і сумніви. «Куди бігти? Навіщо я сюди прийшов? Я нічого не знаю. Мене дискваліфікують. Мене точно з поля винесуть з травмою!»

Але боятися нема чого! Ви на полі не один! У Вас хороша підготовка, адже у Вас - відмінний тренер! Ви знали, до кого звернулися! І зробили правильний вибір!

Перед призначенням Вас в команду гравців, Ви пройдете допінг-контроль. (Тут головне, щоб рівень ентузіазму зашкалював). На цьому етапі відбору ми з'ясуємо рівень Ваших знань і ознайомимо з правилами гри. Поле у нас чудове, воно оснащене великою кількістю автентичних посібників, аудіо- і відеотекою, художньою літературою - все у Вашому розпорядженні.

Курси англ мови Київ

У вихідні дні Вас чекає додаткова порція навантажень. У складі збірної Центру Ефект (курси англ мови Київ) Ви будете вправлятися в говорінні і підтягне свій рівень в граматиці. Також зможете познайомитися із зарубіжними гостями. «Тут тренуватися - одне задоволення», - скажете Ви, і будете абсолютно праві.

Ваші особисті тренера (ми маємо на увазі викладачів Центру Ефект) продумають всі можливі варіанти. Вони підберуть стратегії і тактики, які дозволять Вам вивчити іноземну мову комфортно і безболісно. Але це не означає, що потрібно розслабитися. Так, будуть перемоги, будуть поразки. Звичайно ж будуть «штрафні» у вигляді додаткових завдань. Не обійдеться і без тестів, але, повірте, це не страшно. З кожним матчем Ваші дії будуть ставати більш точними і впевненими. А там оглянутися не встигнете, як Ви вже майстер спорту.

В кінці курсу всі урочисто вигукнуть: «Гол!!!» (Тут Вас тримають на руках і вручають кубок чемпіона). Ви будете повністю задоволені і горді собою!
Ви переможець! Але хіба Ви зупинитеся на досягнутому? Ви грали з англійцями? Не хочете з французами позмагатися? А з німцями? Може, іспанцями?

Перекладач онлайн

с на