Англійські курси у Києві

Ні для кого не секрет, що за проведену роботу хотілося б отримати винагороду. І це логічно. Тому наш центр надає Вам такий шанс...

Перш за все, звичайно ж, йдеться про знання і уміння, отримані на наших курсах, про  можливість спілкуватися з носіями мови, як в Україні, так і за кордоном, дивитися фільми, слухати музику і читати книги в оригіналі. Крім того, Ви можете отримати офіційний документ, який підтверджуватиме вище вказане. Сертифікат центру іноземних мов "Ефект" видається після закінчення кожного рівня для кожної вікової категорії і після фінального тестування, на якому отримано позитивний рейтинг (у тесті повинно бути мінімум 50 % правильних відповідей).

У сертифікаті вказана кількість максимально можливих і отриманих балів за аудіювання, читання, письмо і розмовні навики, а також  рівень володіння мовою і загальна оцінка згідно з  європейською шкалою ECTS. Адже йдеться саме про європейські мови – німецькі, французькі, іспанські та англійські курси. Київ, та і вся Україна, підписали постанову про введення в нашій країні цього стандарту.

Допускаються до тестування лише ті, хто відвідали мінімум 80% планових занять. Крім того, обов'язковими є відвідування розмовних, граматичних і відеоклубів, круглих столів, дебат та інших інтерактивів. Сертифікат виконується виучуваною мовою і складається із двох сторінок. Його можна пред'являти під час вступу до вузу, влаштуванні на роботу, поїздці за кордон, виїзді на ПМП (постійне місце проживання). А може Вам хотілося б з гордістю зізнатися близьким, друзям, колегам: «Я відвідував англійські курси у Києві і ось мій результат!» Найприємніше, напевно, в тому, що Ви особисто можете гордитися собою, кожного разу переглядаючи цей документ!

Сертифікат видається абсолютно безкоштовно! В разі втрати або неправильному наданні особистих даних (наприклад, неспівпаданні в транслітерації Вашого імені в сертифікаті та закордонному паспорті) ми видаємо Вам повторно сертифікат, але вже за додаткову оплату.
Зразок даного документу Ви можете проглянути нижче.

Ознайомтесь також зі статтею курси англ мови Київ...

Перекладач онлайн

с на