Курс вивчення англійської мови

До кожної сім’ї приходить довгоочікуване свято – народження дитини. Не встигне маля ще й із пелюшок вирости, як турботливі батьки розписують план його життя на роки вперед.

Батьки планують втілити в своїй дитині свої невтілені мрії, нереалізовані плани, так як абсолютно впевнені в тому, що дитина цілком поділить із ними і хобі, і інтереси, і бажання. Роки йдуть, діти ростуть, причому ростуть надзвичайно швидко. Ніби то лише нещодавно агукали, а вже першокласники. Батьки надзвичайно гордяться своїми дітками. Мама донці заплітає коси, батько з сином грають у футбол, життя тече своїм ходом.

Але рано чи пізно кожна родина зіткається зі складним періодом розвитку своїх дітей, а саме з перехідним віком. І тут починаються всі можливі проблеми, чвари, сварки… Діти перестають слухатися, не хочуть більше втілювати в життя батьківські бажання та плани, а вирішують будувати та досягати власних особистих цілей. Нав’язаний мамою курс вивчення англійської, зовсім не цікавий. Англійська співпадає з заняттями по танцях, а танці важливіші та й цікавіші!   

Батьки впадають в паніку і, зціплюючи зуби, спостерігають за крахом своїх все так і не реалізованих планів та бажань. Вони намагаються розтлумачити дітям, що їх настанови – надзвичайно необхідні, корисні та важливі в майбутньому дорослому житті. Але діти ще завзятіше впираються і навідріз відмовляються приймати до уваги батьківську точку зору, мотивуючи тим, що вони знають більше своїх мам та тат, і взагалі, вони вже дорослі люди, здатні приймати самостійні рішення стосовно свого майбутнього.  

Згодом настає випускний рік, «дорослі діти» не роздумуючи починають приміряти на себе різноманітні професії, намагаючись визначити, ким же вони себе бачать після школи, куди підуть навчатись і чим будуть заробляти на життя. Останній шкільний рік – найскладніший, оскільки перед випускниками стоїть важлива задача – підготовка до здачі ЗНО. І як раз в цей період діти починають задумуватися щодо можливої правоти своїх батьків. Може й треба було все ж таки пройти курс вивчення англійської мови? Або відвідувати факультативи з математики? Фізики? Хімії? Але юнацький максималізм нездоланний. І «дорослі діти», на радість всім, закінчують школу з думкою про те, що все-таки вони були праві, і танці все ж важливіше всяких ЗНО, які я і так без проблем здав.     

Після школи кожен учень потрапляє в світ розрекламованого студентського безтурботного життя. Фактично кожен студент вважає себе воістину дорослим, хоча й продовжує жити за рахунок спонсорської батьківської допомоги. Новоспечений студент тепер вправі вирішувати, що для нього важливо, а що ні. Що він хоче вивчати, а що ні. Деякі вчиняють по-інакшому і починають жити, самостійно досягаючи всього власними зусиллями, стараннями. Вони починають працювати, здобувати безцінний досвід, в результаті якого стають гарними спеціалістами в своїй сфері. Інші – гризуть граніт науки, розставляють пріоритети, окреслюють бачення себе через п’ять років.

Коли золоті шкільні та студентські роки залишаються далеко позаду, а попереду – довге життя, для вдосконалення себе та своїх навичок, тоді кожен з нас вступає в еру ностальгії за минулим. Ностальгує за школою, університетом… Не ностальгує лише за сірими трудовими буднями. Вступивши в еру дорослого життя, ми починаємо задумуватись над настановами батьків, які бажали нам усестороннього розвитку та статусу «найкращий» у всіх можливих сферах діяльності. Часто згадуються безкоштовні, шкільні уроки англійської мови. Здавалося б, бери та вчи. А не вчив! А зараз необхідно віддавати чесно зароблені гроші для того, щоб пройти курс вивчення англійської мови. Але це не біда! Адже виявляється, що вчитися – цікаво та корисно! Ось вивчу нарешті англійську і поїду подорожувати світом: буду дегустувати чай в Британії, втілю мрію дитинства і нарешті потраплю до Дісней Ленду, поїду кататись на верблюдах і піраміди побачу, буду спілкуватись зі своїми іноземними партнерами на рівних! Ех, життя чудове! І воно лише починається!

Можливо Вас також зацікавить наступне: курс вивчення німецької мови, німецька мова у Києві а також на курси англійської у Києві відгуки...

Перекладач онлайн

с на