Уроки німецької мови

Святий Августин казав, що для вивчення іноземної мови більш важливим є вільна допитливість, аніж сувора необхідність...

Тим не менш, все частіше доводиться переконуватись, що знання хоча б однієї іноземної мови є необхідним для того, аби досягти успіху в житті. В сучасному світі комп’ютерних технологій, наукового, технічного та якого тільки можливо прогресу, в світі інтернету, коли один клік «мишки» здатен перенести нас практично в будь-який куточок світу та дати відповідь практично на будь-яке запитання, що нас цікавить, знання іноземних мов стає не просто обов’язковою складовою системи знань ерудованої людини, це стає необхідністю. Та не дивлячись на стрімкий прогрес в науці та техніці, нашим головним «провайдером» на шляху до вивчення мов являються уроки (в тому ж числі і уроки німецької мови) з живими, а не віртуальними викладачами. Саме тому, в центрі Effect  ми намагаємося створити атмосферу живого спілкування, атмосферу того середовища, в якому ви будете впевнено використовувати мову. Адже надзвичайно важко перебороти психологічний бар’єр у спілкуванні з іноземцями, маючи одні лише теоретичні знання, без досвіду практичного застосування мови.  А попрактикуватись в спілкуванні мовою, яку ви маєте намір вивчати, ви зможете як на самих заняттях, так і відвідуючи наші розмовні клуби. Адже людське спілкування не можливо замінити ніяким іншим видом спілкування.

Уроки з німецької мови

Збираючись вивчати ту чи іншу іноземну мову, люди дуже часто запитують, наскільки вона складна, легше чи важче вивчити ту чи іншу мову. І отримуючи відповідь на запитання, починають програмувати себе на переборювання можливих труднощів або на легку роботу. Потрібно сказати, що і те і інше не є добре. Головне, що потрібно зробити, коли ви беретеся за вивчення тієї чи іншої мови, це поставити перед собою ціль, яка буде вас надихати, не дивлячись на те, яким складним буде ваш шлях. Адже немає нічого простого чи складного, є лише те, що ми розуміємо, і те, чого ми не розуміємо. Уроки з німецької мови не є винятком, всупереч загально розповсюдженій думці, що це дуже важка мова. Усі складнощі народжуються в нашій голові, а всі проблеми від неправильного способу мислення. Якщо ви до сих пір думаєте, що для того аби опанувати іноземну мову, потрібно володіти певними задатками, ви глибоко помиляєтесь, адже немає нездібних до вивчення мов людей. Найбільшою перепоною на шляху до вашої мети є людська лінь; ані граматика, ані фонетика, ані що інше в іноземній мові не представляє такої складності для будь-якої людини, як її власні ЛІНОЩІ. Маючи намір вчитися, не запитуйте легко це чи важко. Повірте в себе, це теж не мало важливо! Ви здібні! І якщо до цього у вас були причини засумніватися в собі, ми доведемо, як глибоко ви помилялись. Звісно, магії не відбудеться і не станете враз поліглотом. Для цього доведеться трішки потрудитись, але цей труд ніяким чином не повинен обтяжувати вас. Ви повинні отримувати задоволення від цього процесу, адже будь-яка робота приноситиме набагато кращі результати, якщо виконувати її з охотою, завзяттям та задоволенням.
І якщо ви готові вчитися з нами, то вам буде безперечно цікаво. Ми намагаємось, щоб кожен урок ( як і урок з німецької мови) був не просто обов’язковою станцією в подорожі до вашої цілі, а щоб і сам урок був захоплюючою, пізнавальною та незабутньою подорожжю, з хорошою компанією та веселим настроєм.

Також ознайомтесь з наступними статтями: уроки іспанської для початківців, як вчити німецьку мову і вивчення англійської Київ.

Перекладач онлайн

с на