Курси англійської Деснянський район

Так було раніше… Стара аудиторія, строга вчителька, складні правила та відсутність реальної комунікативної ситуації...

Результат – після 10 років вивчення іноземної мови більшість людей неспроможні висловити свої думки за кордоном. Курси іноземних мов «Ефект» – це не лише європейський стиль викладання, сучасні комунікативні методики і спілкування з носіями тієї мови, що вивчається, а й невимушена атмосфера, приємні обличчя та посмішки педагогів.

Програми з вивчення іноземних мов призначені для слухачів з будь-яким рівнем підготовки: як для початківців, так і для тих, хто вже володіє певними навичками. Групи формуються за результатами тестування (до 8 студентів), що визначає рівень володіння іноземною мовою.

Ми пропонуємо курси англійської (Деснянський район), де навчання проводиться викладачами вищої кваліфікації, більшість із яких проходили стажування за кордоном. Використовуються найсучасніші навчальні посібники, аудіо і відео матеріали, що дають реальну можливість освоїти іноземну мову і набути навичок для подальшого її вдосконалення. Кожна частина нашої програми є завершеним етапом, на якому ставиться певна мета і підбираються засоби її досягнення, зважаючи на індивідуальні особливості кожного студента. Цікаві заняття проходять у дружній, але робочій атмосфері, де в захоплюючій формі вивчається необхідний матеріал. Ми допомагаємо не лише спілкуватися іноземною мовою, вільно використовуючи різноманітну лексику, але і розуміти складні професійні тексти, вести ділові переговори, а також проводити листування із зарубіжними колегами і партнерами.

Курси англійської метро Лісова

Пізнавальними є не лише наші уроки, але й спільні тематичні клубні  зустрічі, екскурсії та інші заходи для студентів і викладачів. Ми розглядаємо процес вивчення мови не просто як проходження однієї певної програми за підручником із викладачем, який несе на собі все навантаження і відповідальність за знання і навики слухачів. У нашому розумінні курси англійської (метро Лісова) – це комплекс всіляких можливостей для вивчення мови і поглиблення знань, створених для клієнтів школи. Наша програма включає декілька етапів, на яких ви зможете освоїти фонетику, граматику і лексику. Вивчити можна будь-яку іноземну мову. А з нашою допомогою – це стане просто і доступно.

Тисячі людей – і дітей, і дорослих – скористалися за цей час нашими послугами. Кожному ми віддали частинку своїх сердець. Про них ми зберегли найпрекрасніші спогади. Більшість залишилися нашими добрими друзями на все життя. «Ефект» – ефективне вивчення іноземних мов!

Приходьте, не пошкодуєте!

Цікаво почитати: курс вивчення англійської мови, німецька мова у Києві і курси англійської у Києві відгуки.

Перекладач онлайн

с на