Інтенсивний курс англійської

Інтенсивний курс англійської. Зовсім немає вільного часу? Терміново за короткий проміжок часу потрібно оволодіти розмовними навичками?

Знаєте англійську мову тільки зі шкільної лави, до того ж лише теоретично? Як правило, людям, у яких виникає необхідність освоїти іноземну мову, критично не вистачає часу. Сьогодні цю проблему можливо вирішити, закінчивши інтенсивний курс англійської.

У сучасній сфері освіти пропонується даний вид вивчення англійської мови, дуже широко використовуючи різноманітні методи в навчанні. Проводиться як базисне, так і специфічне вивчення мови. Згідно бажаного результату, складаються індивідуальні програми навчання або проводяться традиційні групові заняття. Вибір виду і способу навчання залежить від рівня ваших початкових знань (або їх повної відсутності), бажаного результату (напрацювання в загальному усному мовленні або спеціалізоване вивчення) і фінансової бази.

Найчастіше швидкі курси англійської мови розраховані на вивчення мови на різних рівнях: як навчання людини «з нуля» до необхідного рівня, так і спеціалізовані або специфічні з вивчення певних галузей.

Інтенсивні курси англійської мови дуже часто проводяться, грунтуючись на принципі створення штучного мовного середовища. Дана методика базується на зануренні в навчальний процес до 3 год на добу, таким чином задіяні центри пам'яті, які зазвичай не працюють при традиційному навчанні. Однак саме такий метод навчання передбачає строго індивідуальне навчання, так як враховуються всі індивідуальні особливості людини, її вік, існуючі знання та напрацювання. Таким чином вдається пройти повний курс англійської мови за півтора чи два місяці (виробляються як навички в розмовній мові, так і вивчаються граматичні особливості та правила). Цікаво те, що напрацьовані таким чином «моторні» навички практично не втрачаються з часом.

Проходячи інтенсивний розмовний курс англійської мови, Ви набуваєте знання та навички для вільного спілкування з іноземцями на гідному рівні і зможете брати участь в обговоренні як загальнорозмовних, так і специфічних тем (наприклад, в галузі політики, кіно, футболу, моди, культури та багатьох інших тем).

Як правило, інтенсив (курси англійської мови), проводиться за допомогою комунікативних методик навчання. Крім того постійно проводяться обговорення актуальних тем сучасності, які вибираються відповідно до побажань слухачів.

Такі курси супроводжуються широким методологічним супроводом - різноманітними навчальними посібниками, робочими зошитами, аудіо записами, які можуть як надаватися Вам у тимчасове користування, так і купуватися Вами.

Однак, не слід забувати, що для успішності Вашого вивчення не досить просто відвідувати будь-які заняття, а необхідними, в першу чергу, є Ваше бажання і самостійна постійна робота.

Ще одним методом швидкого вивчення англійської мови є групові заняття. Такий підхід у вирішенні даного питання дозволить Вам за короткий проміжок часу освоїти ази англійської мови в усному мовленні. Для оволодіння навичками в усному мовленні Вам не доведеться їхати в англомовну країну і кілька місяців «відточувати свою англійську». Необов’язковою вимогою до абітурієнтів даної програми є знання англійської мови на елементарному рівні, що означає здатність розуміти просту розмовну мову і вміти підтримувати її. На курсах іноземних мов «Ефект» передбачене також навчання для слухачів, які раніше не вивчали англійську.

Після закінчення курсу навчання наші студенти проходять фінальне тестування та отримують сертифікати відповідно до рівня знань.

Також не забудьте почитати: розмовна іспанська мова, вчити французьку і іспанська мова у Києві.

Перекладач онлайн

с на