Вчити французьку

В нашому світі існує безліч питань, які цікавлять людство. Та не завжди ми можемо знайти відповіді на ці запитання...

Наприклад, навіщо вчити французьку , якщо вже й так знаємо іноземну – англійську. Так, якщо це запитання ставить перекладач або викладач, відповідь на нього очевидна – для підвищення рівня кваліфікації та професійних навиків. Але яку відповідь може знайти пересічна людина, якій просто подобається мова, її мелодійне звучання, вимова окремих слів. До справи приєднується уява і трохи філософії. Однією з відповідей може бути вибір. Адже кожна людина має вибір, який вона робить щодня! Прокинутися о 7 чи о 9, одягти пальто чи куртку, зустрітися із Сонею чи ні, вчити французьку чи не вчити.
Прикро лише те, що часто ми робимо помилки у нашому виборі! І що саме вибір інколи являється найважчим, з чим ми зустрічаємося в нашому житті. Але в більшості випадків ми слухаємо наше внутрішнє «Я» й обираємо найближче та найбажаніше, що нам по душі: прокидаємося,  коли нам потрібно, коли «обов’язок кличе», або коли відчуваємо, що виспались і сповнені енергії; одягаємо те, у чому нам красиво, зручно, що по погоді; зустрічаємось із тими людьми, компанія яких приємна і тепла для нас; вчимо ту мову, яка нам просто подобається, а не ту, яку примушували вивчати в школі.

Давайте ж ми не будемо обмежувати себе у виборі! Якщо хочемо вчити французьку мову – чому б цього не робити? І не радіти тому, що робимо саме те, чого хочемо. Хіба не в цьому щастя?!
Відносно цього існує дуже гарна притча! Жив був мудрець, всі звали його Майстер. Особливість, яка відрізняла його від інших людей, була та, що він постійно посміхався. І навіть помер із посмішкою на вустах. Перед самою смертю прийшли до нього його учні та говорять: «Майстре, весь цей час нам було незручно спитати тебе, чому ти весь час посміхаєшся, але можливо зараз, Ти відкриєш нам свій секрет?» На що мудрець відповів: «У кожної людини є вибір, щодня ми щось обираємо. І ось кожного дня, коли прокидався вранці, я мав обрати: смуток і жалість до себе чи радість. Я обирав радість».

«Французьку вивчити» - задаєте Ви в Google. І натрапляєте на інтенсивний курс французької мови, який дозволяє в короткі терміни опанувати певні навички і знання, що розрізняються за своєю спрямованістю і специфікацією. Як правило, на таких курсах основний акцент у навчальній програмі робиться на удосконалення у студентів розмовних навичок. Також закладаються основи письма та граматичних знань.

Нерідко, готуючись до подорожей, відпуски, відрядження або просто відвідування деяких європейських країн, виникає необхідність оволодіти навичками французької мови. Часто необхідно просто підвищити, вдосконалити, надати певну спеціалізацію вже існуючих знань і навичок в іноземній мові. На жаль, такі курси сьогодні не так популярні, як наприклад, вивчення англійської або німецької мов, тому знайти відповідні курси буває складно.

Курси іноземних мов «Ефект» пропонують Вам інтенсивний курс, який триває 4 місяці. У нас правильно та грамотно організований підхід й індивідуально підібраний метод у проведенні занять, що дозволяє не тільки отримати бажаний результат, а й значно натренувати і збільшити обсяг пам'яті, познайомити слухачів з культурою та традиціями інших країн.

Вчити французьку мову за короткий проміжок часу дуже добре допомагає розігрування рольових ситуацій, наближених до життєвих. Тоді слухачам доводиться швидко реагувати і відповідати в сформованих ситуаціях. Таким чином, ведеться активне загартування учнів і у них переборюється страх перед спілкуванням з іноземцями.

Така форма проведення занять, яка є популярною на курсах «Ефект», знайомить студентів з більшістю типових ситуацій, які їх чекають в майбутньому, дозволяючи навчитися правильно діяти в тих чи інших обставинах.

Аудіювання, як один з найбільш важливих і дієвих принципів навчання курсів французької мови, здатне навчити швидко адаптуватися до різноманітних мовним ситуацій в діалогах, що дозволяє активізувати лексику.

На наших курсах можна вибрати, як Вам зручніше займатися: в групі (дуже хороших результатів можна домогтися в поліпшенні розмовної мови) або з індивідуальним викладачем (добре при вивченні специфічних тематик). Багаторівнева система, правильний комбінований підхід, можливість проведення занять в групах, маленьких групах, індивідуальні заняття з викладачем дають найкращий результат при вивченні іноземних мов.

Вивчити французьку мову в інтенсивному режимі передбачає поглинання великої кількості матеріалу за короткий проміжок часу. Тому, перш за все, варто налаштувати себе морально та бути готовим до труднощів.

Як і при вивченні інших іноземних мов, інтенсивний курс французької мови передбачає різнорівневу систему освіти, де вибір залежить від Ваших базових знань і необхідного результату.

Сьогодні також існує такий метод вивчення французької мови, як навчання на відстані. Даний метод, як правило, використовує глобальну мережу інтернет для зв'язку викладача й учня. Однак даний метод поки є найменш ефективним з різних причин, найчастіше це недосконалість використовуваної техніки (учень може неправильно засвоювати розмовні навички та вимову). Але, можливо, саме такий спосіб вивчення незабаром буде найбільш популярним, адже наша технічна база постійно розвивається і вдосконалюється.

На наших курсах дистанційне навчання є також можливим, хоча особливим попитом не користується через причини, згадані вище.

Втім, вибір найбільш відповідного способу в освоєнні французької мови залежить тільки від Ваших побажань і можливостей.

Цікаві статті: іспанська з нуля, інтенсивний курс англійської а також курси іспанської мови у Києві.

Перекладач онлайн

с на