Розмовна іспанська мова

Безумовно, ринок праці постійно зростає і потребує безперервного оновлення кадрів...

І, начебто, ти молодий та перспективний, з багажем знань і дипломом з відзнакою, але при влаштуванні на роботу ти стикаєшся з рядом проблем. Наприклад, наявність досвіду або розмовна іспанська мова є обов'язковими. Ти переглядаєш своє резюме й усвідомлюєш, що ні першого, ні другого у тебе нема. Ти йдеш на іншу співбесіду, де цього від тебе вже не вимагають, але тут знову пастка – потрібний фахівець віком 25 і старше, але тобі лише 21, адже ти тільки-но закінчив вуз. Після третьої або п'ятої невдалої спроби у тебе опускаються руки. Ти розумієш, що зовсім не кожен працедавець готовий прийняти тебе на роботу.

Іспанська з нуля

Деякі починають шукати причину в собі й заповнювати відсутні пропуски, наприклад, відвідувати курси першої медичної допомоги або розуміють що їм потрібна іспанська з нуля. Вони не встигають озирнутися, як перша офіційна зарплата вже в їх кишені. Але є й інша група молодих людей, яким добрі люди порадили роботу продавця або розповсюджувача листівок за невисоку, стабільну плату. І тут тебе починають докучати сумніви – навіщо ти навчався, чи були гроші, які ти платив за навчання, викинуті на вітер або це був свого роду депозит, який повернеться до тебе в майбутньому з відсотками? Тепер ти стаєш перед вибором: з одного боку твоє бажання зробити успішну кар'єру, бути жаданим і, не менш важливо, використовувати знання, отримані в університеті, самореалізуватися або піти по шляху найменшого опору, зупинивши свій вибір на безперспективній, але хоч якось оплачуваній роботі. Ти розумієш, що, можливо, даремно ти в університеті відмовився від факультативу з іспанської або не вивчав в школі англійську і німецьку мови. Але навіщо ж залишати пропуски в своєму майже ідеальному резюме, а не заповнити всі відведені графи?
 І саме для того, щоб ти не стояв, як в казці, перед нещасливим каменем та не вибирав з двох лих найменше, існуємо ми – Центр іноземних мов «Ефект». Вивчи мову з нами й отримай роботу своєї мрії!

Крім цього всього не забудьте почитати цікаві статті: вчити французьку, інтенсив курси англійської а також вивчати іспанську мову.

Перекладач онлайн

с на