Пропозиції:

- Загальний курс

- Підготовка до ЗНО/абітурієнт

- Студент/учень

- Інтенсивне навчання

- Бізнес-курс

- Індивідуальні заняття

- Міжнародні іспити

Курси французької мови

Кожна людина, яка вирішила вивчати іноземну мову, намагається знайти центр, який забезпечує якісну освіту. Курси французької мови «Ефект» можна сміливо назвати найкращими в Києві. Ми піклуємося про свою репутацію і прагнемо залишатися самими ефективними. Для досягнення продуктивності на заняттях ми подбали про систему формування груп. Ми враховуємо віковий фактор, аби Ви відчували себе вільно і невимушено. Ми також звертаємо увагу на рівень володіння мовою. Якщо у Вас вже є базові знання в мові, Вас не запросять в групу, яка починає вивчення з нуля. Час занять ми намагаємося підібрати зручний для Вас. Тривалість занять може бути різною, це залежить від того, скільки в групі людей. Міні-група, що складається з двох-трьох людей, займається годину; група з восьми чоловік (максимальне число людей в одній групі) займається дві години. Це все робиться для того, щоб ніхто не відчував себе ущемленим, щоб у кожної людини була можливість активно проявити себе на занятті та досягнути поставленої мети - навчитися читати, писати, а головне слухати і говорити інтонаційно красиво та граматично правильно.

Курси французької мови завжди дивують Вас своїми акціями. Ми з задоволенням робимо знижки нашим клієнтам. Сплативши за навчання за чотири місяці (один курс) однією квитанцією, ми вираховуємо 5% від суми оплати. Погодьтеся, непоганий початок. Відвідуючи заняття, отримуючи очевидний результат Ваших і наших старань, не забудьте порекомендувати наші послуги своїм знайомим. Ви отримаєте п'ятивідсоткову знижку за кожну людину, яка записалася до нас за Вашою порадою, незалежно від мови та рівня нового клієнта. Тому не забудьте нам повідомити, якщо саме Вас хтось із наших слухачів зорієнтував звернутися в Центр «Ефект». Ще один сюрприз: суботні заняття. Крім Вашого фіксованого розкладу з французької мови із одним викладачем по буднях, Ви маєте можливість без додаткової плати приєднатися до любителів англійської мови. Щосуботи у нас в Центрі іноземних мов проводяться заняття з граматики та розмовні клуби. Тут Ви зустрінете студентів інших груп, познайомитеся з методиками інших викладачів, переконайтеся в комунікативній спрямованості наших занять.

Курси французької мови - це не тільки користь, а й приємне проведення часу. Це той випадок, коли на заняття йти не просто потрібно, а дійсно хочеться. Атмосфера взаємодопомоги на уроці, дружний колектив, все сприятливо впливає на зміну Вашого внутрішнього стану. Ви не помічаєте, як з посмішкою дивитеся на викладача і одногрупників, проте явно відчуваєте прогрес у вивченні мови. Ми це теж бачимо і посміхаємося Вам у відповідь. Ми намагаємося розвивати себе заради Вас: відвідуємо семінари видатних зарубіжних педагогів, переймаємо досвід закордонних колег, вдосконалюємо методи роботи, підшуковуємо цікавий та інформативний матеріал. Робота на результат - це наш головний принцип. Вже після першого заняття Ви зможете перерахувати багато переваг нашої системи. Але інші приємні сюрпризи Вас чекають в ході нашої спільної роботи. Чекаємо на Вас!

Перекладач онлайн

с на