Пропозиції:

- Загальний курс

- Підготовка до ЗНО/абітурієнт

- Студент/учень

- Інтенсивне навчання

- Бізнес-курс

- Індивідуальні заняття

- Міжнародні іспити

Курси іспанської мови

Пропонуємо Вам детальну інформацію про наші послуги. Курси іспанської мови передбачають не тільки групову роботу, але також індивідуальні заняття та корпоративне навчання. Кількість студентів у групі не перевищує восьми осіб. Міні-група складається з трьох-чотирьох чоловік. Для Вашої і нашої зручності ми створили часові обмеження у тривалості занять в залежності від обсягу групи. Мінімальний час уроку - година, максимальна - дві години. Це зроблено для того, щоб кожному студенту приділити достатньо часу, щоб у Вас була можливість практикуватися в мовленні. Заняття проходять інтенсивно. Уже на початковому рівні Ви зможете говорити на певні теми, підтримувати бесіду. На заняттях ми приділяємо велику увагу говорінню. Ви будете демонструвати нову вивчену лексику і граматику, але не обійдеться і без аудіювання, читання. Для цього ми додатково створили аудіо-, відео- й бібліотеку. Ви можете брати книги та записи додому, слухати, читати і підвищувати свій рівень самостійно. Для індивідуальної роботи на Вас ще звалиться домашнє завдання, яке Ви будете приносити в письмовому вигляді на перевірку вчителю.

Курси іспанської мови «Ефект» забезпечать Вам роботу. Говорити Вас змусять про все. Вам можуть запропонувати сходити в будинок кіно на перегляд фільмів або подивитися короткометражку на занятті (іспанською мовою звісно), які Ви разом з викладачем будете обговорювати. Незалежно від того, яку форму вивчення Ви обрали, у Вас є бонус. Ви абсолютно безкоштовно можете підтягувати свої знання в англійській мови. Кожної суботи ми запрошуємо всіх слухачів нашого центру іноземних мов на розмовні клуби та семінари з граматики. Для цього лише варто попередити адміністратора або свого викладача про Ваше бажання відвідувати суботники і Вас включать до списку. Викладачі чергуються, показуючи Вам свої методики роботи, кожне заняття унікальне і неповторне, бо Ваші ідеї та думки роблять їх такими. Ніхто не знає, куди може привести дискусія, які висновки Ви зробите в ході обговорення. Але одне Ви будете знати точно, прийшли Ви не дарма. Це просто подарунок, але дуже корисний, і ми Вам наполегливо рекомендуємо використовувати цю можливість. Одним пострілом двох зайців.

Курси іспанської мови роблять Вам подарунки завжди. Поговоримо про знижки. По-перше, оплата за чотири місяці одним платежем дарує Вам знижку в 5% від вартості занять автоматично - можете заощадити на порожньому місці. Але існує ще одна деталь, заради якої варто постаратися. Якщо у Вас є знайомі, які бажають вивчати англійську, німецьку, іспанську чи французьку, агітуйте приєднуватися до нас. За кожного нового клієнта, який почав навчання в нашому центрі завдяки Вашим зусиллям, Ви отримуєте 5% знижку. Так що беріть під руку кращу подругу або друга і вдосконалюйте навички спілкування іноземними мовами. Адже друзів часто об'єднують спільні цілі, інтереси та погляди на життя. Може, навпаки, саме на наших заняттях Ви знайдете хороших друзів, зустрінете свою другу половинку, таке трапляється. Не пропустіть свій шанс.

Перекладач онлайн

с на