Пропозиції:

- Загальний курс

- Підготовка до ЗНО/абітурієнт

- Студент/учень

- Інтенсивне навчання

- Бізнес-курс

- Індивідуальні заняття

- Міжнародні іспити

Курси німецької мови

Володіння німецькою мовою сьогодні є великим плюсом в кар'єрному зростанні будь-якої ділової людини. Курси німецької мови готують Вас не тільки до розмови з іноземцями, бізнес курсу, але також до складання міжнародних іспитів, вимоги до яких є доволі суворі. Ми пишаємося своїми студентами, які домагаються того, заради чого приєдналися до нас. Індивідуальні заняття допоможуть сконцентрувати увагу викладача на те, що Вам дійсно необхідно, підібрати необхідний підхід, розробити план Вашої спільної роботи, щоб в максимально короткі терміни Ви набули навичок у всіх сферах комунікативної діяльності. У групових формах навчання також існують свої переваги. У колективі Ви можете скласти діалог, влаштувати дискусію, вислухати різні точки зору з приводу поставленої проблематики і зробити відповідні висновки. Це неодмінно сприятиме розвитку навичок ведення переговорів із зарубіжними партнерами, а також приходити до консенсусу в певних ситуаціях. Корпоративне навчання - ще один варіант, який ми пропонуємо для наших клієнтів. У колективі колег освіта стає конкурентною, додає дух суперництва та надає стимул і мотивацію для Вашого успіху.

Курси німецької мови прагнуть створити для Вас необхідні умови. Час та дні заняття ми пропонуємо вибрати Вам ще під час тестування. Коли група сформована, адміністратор телефонує Вам і запрошує відвідати перше заняття. Не дивуйтеся, коли після уроку Вас запитають про враження від групи, викладача та заняття в цілому. Це робиться для аналізу нашої роботи і поліпшення продуктивності нашої з Вами спільної праці в майбутньому. Після оплати, яку можна здійснити як у нас в офісі, так і в банку, Ви отримуєте доступ до всіх додаткових матеріалів і ресурсів нашого Центру іноземних мов. Художню літературу, фільми, аудіозаписи ми Вам можемо запропонувати з полиці нашої бібліотеки. На сайті нашого центру “Ефект” Ви зможете переглянути проекти та презентації з граматики, побачити відгуки наших слухачів, фотографії клієнтів. Приєднуючись до нас в соціальних мережах, на фейсбуці, до нашої групи вконтакті, Ви маєте можливість переглядати відео-уроки відомих іноземних викладачів, відібрані нами, спілкуватися з новими друзями й ділитися враженнями про курс.

Курси німецької мови прагнуть поліпшити Ваш рівень ще і в англійській мові. Яким чином? Все дуже просто. Щосуботи всі клієнти, які бажають провести початок вихідних з користю, можуть відвідати наші клуби: розмовний та граматичний. Кожен триває по півтори години, що більше ніж достатньо для повноцінного розвитку навичок спілкування. Кожне заняття для Вас буде новинкою, оскільки викладачі клубів змінюються, готують щось дивовижне і нестандартне. Тому наші Курси іноземних мов створені саме для Вас. Шукаєте якусь пастку? Ми згодні, що це виглядає підозріло. Ви платите тільки за 32 заняття з німецької мови, а натомість отримуєте цілий букет додаткових послуг. Просто Ви це заслужили. Ми цінуємо Ваше бажання поліпшити своє життя за допомогою саморозвитку, ми пишаємося Вашим прагненням дійти до кінця. Ми надзвичайно раді, що Ви вибрали саме нас.

Перекладач онлайн

с на