Методика викладання

Курси іноземних мов "Ефект" в Києві були засновані в 2004 році. Сьогодні наш Центр є професійною школою з вивчення чотирьох іноземних мов. Ми пропонуємо Вам цікаво та ефективно досягнути бажаного рівня володіння мовою без особливих зусиль!

Як ми цього досягаємо? Весь секрет полягає в особистісно-орієнтованій комунікативній методиці.

Що є особливістю даної методики?

Пригадайте  свої заняття в школі та університеті, де Вас не навчали, а викладали потрібний матеріал.

Увага викладачів нашого Центру спрямована на те, щоб Ви знали та вміли застосовувати набуті знання на практиці. Адже головним є не знати, а вміти продемонструвати свої знання.

Головна мета комунікативної методики – навчити людину розмовляти іноземною мовою легко і правильно, а також довести мовленнєві навички до рівня автоматизму. Під час навчання ми приділяємо увагу аудіюванню, граматиці, лексиці, письму та найбільше спілкуванню, працюючи в парах, міні-групах, в ігровій формі, залучаючи відео- та аудіоматеріали, різноманітні презентації, що допомагає ефективніше та швидше засвоїти пройдений матеріал.

Застосовуючи особистісно-орієнтовану методику в навчанні, ми допомагаємо Вам розкрити свій потенціал, прихований всередині. Адже більшість людей хоча й володіють мовою, проте сказати нічого не можуть. Чому? Причин може бути багато, але основними з них є такі: невпевненість в собі та своїх силах, страх бути незрозумілим або сказати щось невірно.

У нашому Центрі Ви почнете спілкуватися іноземною мовою вільно і правильно, тому що лише у нас до Вашої уваги:

- навчальні матеріали - автентичні джерела всесвітньо відомих видавництв (Oxford, Longman, Cambridge, Hueber, Edinumen, CLE)
- аудіотека
- відеотека
- бібліотека
- презентації
- комунікативна спрямованість на заняттях
- новітні програми
- ігрова методика
- lacune
- on-line-Unterricht
- розмовні клуби
- граматичні клуби

Обов'язковим є домашнє завдання, зазвичай у формі кількох лексико-граматичних вправ, що дозволить перевірити засвоєний навчальний матеріал кожного заняття. Вивчаючи іноземні мови з нами, Ви гарантовано отримуєте задоволення від здобутих знань і спілкування, саме тому курси іноземних мов "Ефект" в Києві залишаються кращими.

Перекладач онлайн

с на